Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje! (? )

Harcosok étrendje! (? )

Figyelt kérdés
Harcosok, ti este mennyire eszitek túl magatokat ? Teljesen ? Nem baj, ha pl egy tábla csoki is lemegy este ? Napközben teljesen betartom.
2013. ápr. 4. 20:03
 1/3 poiu ***** válasza:
A mérleg megmondja.
2013. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint az esti étkezés a "kiskapu" ahol olyat is ehetsz amit más étrendben nem. Például én kólát szoktam inni(igaz ritkán) de a ma esti menüm így nézett ki: 3 franciapirítós (sajt sonka gomba) 7.5dl tej, 1 doboz hell(csak azért mert kb ezer éve ittam) 1 csomag szőlőcukor és egy csomag mexicorn :D. Van, hogy ennél többet eszem, van hogy kevesebbet. Az eddigi eredményem -26kg, persze járok konditerembe, futok, továbbá fegyencedzést is csinálok mellé.
2013. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Teutul válasza:
A szervezet jelzi, hogy mit és mennyit kér. Ha megkívánod a tábla csokit és jól is esik az egész a főétkezés után(!), akkor szerintem teljesen rendben van, de csak alkalmanként. A harcosok étrendje nem mondja meg, hogy miből mennyit ehetsz. Viszont törekedni kell arra, hogy amit megeszel, az minél frissebb legyen. Minél kevesebb gyártási folyamaton menjen keresztül. A csoki pedig mint tudjuk, nem épp a legtermészetesebb formája az ételnek. Viszont mivel a harcosok étrendje nem gyorsdiéta, hanem életforma, ezért belefér a bűnözés. Én megkísérem a harcosok étrendjét fegyencedzéssel és krav magával. Eddigi eredmény -20 kg.
2013. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!