Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit tehetnék,...

Miért van ez? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Infó lent.

Figyelt kérdés

Na szóval 14,5/L vagyok,a méreteim:160/53-54.Sok a háj rajtam.Tény,hogy nem étkezem a legegészségesebben,de sajnos lehetetlen,hogy magamra főzzek és vásároljak egészséges kajákat.Anyukám nem fog 2féle kaját főzni,apum viszont nem eszik párolt zöldséget,salátát.Ő a hagyományos,magyar kajákat szereti,viszont azok nekem nehezek.

A barátaim szerint nem eszek sokat,általában ennyit eszek egy nap:fél szelet kenyér felvágottal és paprikával,egy közepesméretű pogácsa,ha van leves akkor egy szedőkanál leves,egy kis adag második.Esetleg délután gyümölcs.

Ha egyszer eszek úgy érzem onnantól órákig nem kell ennem akkor is elvagyok.Mégis hízok:(


Utálom a testem,aránytalan,nagy:(((

Szeretnék lefogyni,ezért ezt találtam ki,kérlek írjatok róla véleményt!

Reggeli:

-fél barna kenyér+felvágott+paprika

Tízórai:

-gyümölcs(alma vagy körte vagy banán,stb.)

Ebéd:

-ami van,de csak kis adag(1szedőkanál leves+kevés második)

Uzsonna:

-zöldség

Az uzsonna az 5körül,és utána már nem ennék semmit.Ha 5-fél6után eszek még már rosszul vagyok este amikor lefekszek.

Ez mellett hetente 1x van dupla tesim+itthon 3x tornázok 45-50percet.

Így van esélyem fogyni és formálni az alakom?



Tudom,hogy ez sem a legegészségesebb életmód még,de sok mindent nem tudok megtenni ez érdekében(több zöldségre-gyümölcsre allergiás vagyok,anyagilag nem tehetem meg,hogy kondiba járjak,ebédre meg muszáj azt ennem ami van).Ez így hosszabb távon jó?


2009. okt. 7. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy napi 5x egyél keveset és 3 oránként. a reggeli, ebéd lehet egy picivel több de fontos a fehérjebevitel is amit nem látok az általad felsoroltak közül :) Mellesleg a folyadékbevitelt sem. 2l viz/ásványviz kötelező!!

Örülök, hogy gondoltál a mozgásra is, hiszen sokan csak az evéssel probálnak változtatni vagy szinte semmit nem esznek egész nap és várják hogy soványak legyenek.

Szerintem jó ez a mozgás de kinnt is kocoghatsz, az nem kerül semmibe :) Pl. erdő, park (ha nem akarod hogy az utcán lássanak) Azért hagyj ki egy napot pihenő napnak is, hogy az izmaid pihenjenek de azért egy keveset nyujthatsz rá ha esetleg izomlázad van. Persze azért melegits be rendesen! Remélem tudtam segíteni. Saját tapasztalatok. :)

Adri 16

2009. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2 fontos dolgot tennék hozzá az előzőhöz. A folyadék bevitel tényleg nagyon fontos és Te ezt nem említetted külön. Igyál olyan sokat, amennyit csak tudsz. Pl., ha éhesnek érzed magad, először próbálj meg meginni egy nagy pohár vizet. Az agy ugyanis nem tud különbséget tenni éhség és szomjúság között. Reggel kezdhetnél egy nagy pohár vizzel, amibe 1-2 citromot facsarsz. Ez erősen zsírbontó. A másik fontos, hogy sétálj amilyen sokat csak tudsz. Ha nincs túl messze a suli, oda is inkább gyalog járj és liftbe se szállj soha. Ezek nem nagy dolgok, de sok kalóriát égetsz velük.
2009. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1-2 citrom leve csak akkor jó,ha nem marja a gyomrod,főleg reggel éhgyomorra nem egészséges.Minden étkezés előtt tehetsz a poharadba 1 kanál citrom levet,az is ugyanolyan hatásos,de nem okoz gyomor panaszokat,mert egyszerre kevés jut a gyomrodba.
2009. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!(:

Pontosan nem tudom mennyit iszok,de elég sokat 1,5l tuti meg van,de szerintem több is!Többnyire vizet iszok,néha kalcium pezsgőtablettát esetleg teát.

a fehérjét is próbálom bevinni a szervezetembe,csak az baj,hogy a csirkemell anyuék szerint drága,így nincs túl gyakran.Egyébként húst eszek sokat,mert szokott lenni marha hús,sertéshús(bár ezekért nem vagyok oda).


Köszönöm a válaszokat!(:

Nagyon hasznosak voltak.

2009. okt. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!