Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok vagy csak én...

Kövér vagyok vagy csak én érzem magam annak? :S

Figyelt kérdés
178/63/16/L vagyok... az osztályomban mindenki soványabb nálam és ez engem zavar... tud valaki valamit ajánlani, vagy inkább ne csináljak semmit?
2009. okt. 5. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne azt nézd, hogy hány kiló vagy, hanem azt hogy milyen hájas. Ha az vagy. Még sem véletlen találtad ki, hogy kövér lehetsz.

Én jelenleg öt kilóval vagyok nehezebb mint tavaly, mégis csinosabb vagyok mint könnyebben, mert akkor hájas voltam, most meg izmos.

Unokatesóm olyan magas mint te, de csak ötven valahány kiló (hatvanhoz közelebb) és nem kórosan sovány, sőt, jó durva úszógumi folyik rá a nadrágjára.

2009. okt. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
04:41 - Bocs, de ez, amit írsz, bizonyos magasság-súly arányoknál marhaság. Az ilyen szövegek miatt születnek az anorexiások. Légyszíves ezt főleg egy növekedésben lévő szervezet számára ne terjeszd!
2009. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!