Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok vagy csak én...

Kövér vagyok vagy csak én érzem magam annak? :S

Figyelt kérdés
178/63/16/L vagyok... az osztályomban mindenki soványabb nálam és ez engem zavar... tud valaki valamit ajánlani, vagy inkább ne csináljak semmit?
2009. okt. 5. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy kövér, és nagyon szomorú, ha a társaid soványabbak nálad. Te ne kövesd őket, fejlődésben vagytok, te egy csinos felnőtt nő leszel, ha most nem kezded fogyókúrával tönkretenni a tested és az egészségedet.
2009. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. okt. 5. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Könyörgöm NE fogyj le! :) Végre egy nő normális súllyal.
2009. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, mit csinálj? Járj el táncolni (de ne tuctuc, hanem pl. salsa vagy hasonló), nagyon előnyös a fejlődő szervezetnek, ráadásul később még hasznát is veszed. :-)
2009. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
te anorexiás osztályba jársz??? abszolút rendben a súlyod!
2009. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

az osztálytársaid anorexiásak.

te pont jó vagy :D

2009. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugodtam :)
2009. okt. 5. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez így jó ahogy van.

Se fel, se le. :)

2009. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, örülök, hogy vannak még ilyen értelmes fiatalok, mint te :-)


Tudod, azért vicces, valami anorexiás közben biztos itt járt lepontozni :-D Ne törődj velük, de pont jó vagy így. Az én arányaim is hasonlók, csak én 151cm magas, illetve "mély" vagyok :-D Voltam én is sovány, tudod, amíg fejlődésben voltam, egy deka se jött fel, mert máshova ment, nem éreztem jól úgy magam, főleg, ha lebetegedtem, olyankor nagyon legyengültem, amióta a növekedésem lecsökkent, és mostanra leállt, és már nem vagyok cérna sovány, a betegségek se gyengítenek le olyan mértékben. Évekig voltam 40-41kg, ha lebetegedtem, 40 alá ment, amikor 42 lett elkezdtem megnyugodni, de évekbe telt, hogy azt meg tudtam tartani és nem fogytam vissza, pedig az étvágyammal nem volt probléma, és az étkezési szokásaimmal se, most 44 vagyok, alacsony, vékony, de formás. :-) Igaz, nadrágot így se kapok könnyen, de könnyebb, mint régebben volt, a hosszát így is le kell vágni mindegyiknek :-D

2009. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem... :S és örülök hogy rendbe jöttél :) köszönöm neked is a választ!
2009. okt. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!