Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-ot tudok lefogyni így?

Hány kg-ot tudok lefogyni így?

Figyelt kérdés

sport:

min. het 4x edzőterem: 20 perc futás (8as fokon)

majd egyéb gépek használata 20 percig

+ 1x teniszezek

ezen kívül járok flabéloshoz heti 6-7 x


étkezés:

reggeli: natúr joghurt zabpehellyel/barna kenyér valami fltéttel

tízórai:alma

ebéd:változó de próbálok minél egészségesebben étkezni,pl.görögsaláta natúrcsirkemellel stb.

uzsonna:joghurt,gyömölcs,különböző magvak

vacsora:túró,paradicsom / tortilla

(nagyon-nagyon próbálom kihagyni az édességet)


ezzel a tervvel min. 5 kg-ot hány hét/hónap alatt tudok lefogyni?


185/80

22/L


2013. máj. 28. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:

*heti

ja és kb. 1,5-2,5 liter vizet iszom meg naponta

és próbálok leszokni a kávéról is

2013. máj. 28. 22:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy a joghurtos zabos kenyeres táplálkozással, túrós étkezésekkel inkább hízni szoktak.


Ha eléggé leviszed a kalóriabeviteled akkor fogyhatsz, de ha a tejtermékek növekedési hormonjai és a gabonák keményítő tartalma zsírraktározást okoz, akkor miért ezeket eszed?

Kihagyod az édességet de kenyeret eszel. Holott ugyan úgy szénhidrátbomba mind a kettő.

Várom hogy valaki édességet egyen, de kenyeret nem, neki is le kéne írni ugyan ezt de legalább mókásabb lenne a kérdése :)


Zöldséget egyél reggel, vagy tojást, húst.. nincs semmi tápanyag a zabban, kenyérben, joghurtban. Akkor meg miért eszel? Csak a vércukrodat küldöd fel, önmagában ez szép.. éhezőknél, de nem fogynivágyóknál.

Az ebéded adja, a többi étkezésednél is törekedj az ebédedhez hasonlóra!! :)

2013. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kávé finom és a legkíméletesebb drog.


Nem lesz sok egyszerre fogyni, leszokni .. ügyes vagy ha minden megy egyszerre, nem csoda.. a nők több mindenre képesek egyszerre figyelni :)

2013. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nikozia12 ***** válasza:
én minden reggel zabkásást eszek, natúr joghurtot is szoktam. 20 kilótól szabadultam meg. (és láss csodát még löttyedt sem vagyok) most voltam cukor terhelésen és 75g cukor után is 4,1 a cukrom. Hús, zöldség valóban fontos..én is abból eszem a legtöbbet.
2013. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát nem tudom, egy csomó ilyen kérdésnél azt írják hogy egyek túrót paradicsommal estére.Egyébként kenyeret ritkán eszem pl. 1-2 hetente egyszer ugyh sztem az nem sok,de akkor mostantól figyelek arra h több zöldséget egyek.:)

Egyébként kb. 5 - 10 kilótól szeretnék megszabadulni.

2013. máj. 29. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:

A túró egy tehén (emlős állat) tőgyéből kifejt, speciálisan a tehén utódjának táplálására alkalmas anyag erjesztésével készül.


Úgy tűnik mint a te vagy az én vacsorám? Nem.

2013. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát jó,csak akkor nem értem,hogy miért ajánlják ezt sokan.

Viszont akkor te mit javasolsz,mit egyek?

2013. máj. 29. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamit amihez nem kell feldolgozás. Húst, zöldséget, halat.


A tej mesterkélt élelmiszer, csak akkor van ha állatot tartunk. Az állattartás meg erőltetett dolog, és nem az egészségünket szolgálja. Persze lehetne úgy, hogy a tej pont jó kaja, meg a túró.. de sajnos mégsem az.


Miért ajánlják? Figyelj, aki fegyvert gyárt, az a fegyvert ajánlja aki tejet dolgoz fel, az a tejet fogja ajánlani, és mindent megmozgat azért, hogy mások is ezt tegyék. És akkor a végén az lesz a 'hivatalos' vélemény, hogy vacsorázzunk tejet (túrót) mert az jó. Mire jó? Egyébként a hús a jó, nem a túró.


Az analógia megvan itt is a fegyveriparral! Gondolj a hadseregre. Hivatalos és társadalmilag elfogadott, hogy fegyvert, milliárdos repülőket venni kell (hadseregben).

Pont annyira mint a tejfogyasztás, ajánlott lett! Senki sem kérdőjelezi meg, vagyis csak 1-1 ember. Holott az egész csak az iparról szól ami megtermeli.. a tejet, a fegyvert.. bármelyiket, valójában nem sok szükségünk van rájuk.

Az iparnak van szüksége rá hogy te úgy érezd hogy ez neked jó, és megvedd. Csakhogy nyissunk szemet, a tej az egyik legvitatottabb táplálék, tökéletesen bizonytalan az egészségre gyakorolt hatása (valaki szerint kedvező, valaki szerint meg mérgező). Ha ennyire vitatott, akkor hogy tudjuk olyan nyugodtan ajánlani és enni? Ha csak felmerül a lehetősége, hogy káros, akkor nem kellene hanyagolni amíg nem tisztázódik? :)

2013. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!