Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éve vagyok és 100 kg, mit...

16 éve vagyok és 100 kg, mit csináljak? Hogy fogyjak le? ÉS Ha sikerül hogy fogok kinézni? ( lesznek nyomai pl a csontjaimon vagy a bőrömön? ) Szerintetek lehetek még szép?

Figyelt kérdés
( nincs hormonrendszeri vagy hasonló bajom)
2009. okt. 5. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia nekem is megírhatnád az étrendet mert nagyon megköszönném! Én 169cm vagyok és 80 kg.e mail cimem: cicuskamicuska89@windowslive.com
2009. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
77%

Mindenki lehet szép, sztem sok embernek, így vagy szép, így szeretnek :) Persze ez nem számít, ha te nem érzed jól magad. Én is küszködök ezzel a lefogyás problémával elég régóta, igazából itt az akarat az, ami fontos. Évek óta mondogatom magamnak, hogy na jó holnaptól madáreledelen fogok élni, megyek futni, keresek egy jó konditermet. De még mindig nem tudtam rávenni magam, mindig van valami, ami ezt megakadályozza. Pedig tudom én is nagyon jól, hogy milyen káros következményei vannak az elhízásnak (én még pluszban dohányzom is, fogamzásgátlót szedek), teljesen tönkre teszem magam. De most elhatárolódtam nagyon, sokkal kevesebbet dohányzom, remélhetőleg sikerül végleg leszoknom majd. Nekem nem menne a napi 5x-i étkezéses diéta, mert ha eszek egy almát, lehet utána megkívánok mégegyet, és máris nem tartottam be, hogy napi 5x keveset. Sztem étkezz normálisan, mármint napi 3x, reggel még ne figyelj oda annyira, úgyis a nap folyamán mozogsz, du. annyit egyél, hogy ne érezd, hogy jól laktál, ne tömődj el. Este viszont 6 óra után ne nyúlj kajához, előtte egyél valami gyümölcsöt, vagy valami könnyebbet. Mondanám, hogy utána menj el futni, de tanácsokat osztogatni könnyebb, mint megtenni :) Mindenesetre mozogj!

Ha a testeden már most vannak szakadások, narancsbőrök, az természetesen nem fog elmúlni, ha lefogysz, max. ha sokat sportolsz (sztem). Ha viszont valami tablettákkal, meg azzal hogy nem eszel semmit, úgy fogsz hamar lefogyni a bőröd elnyúlik...

Sok szerencsét!

2009. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Engem is érdekelne az étrend, éppen gyermekválallás előtt állunk a párommal és semmi drasztikusba nem akarok belefogni, ki tudja hátha hamar összejön:)
2009. okt. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

ha nekem is elküldenéd nagyon hálás lennék!!

hunleany1@freemail.hu

2010. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!