Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ma? Kétégbe...

Mit sportoljak ma? Kétégbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni rossz az idő nemsokára esik, elmenjek konditerembe futógépre? de annyira drága, vagy tornázzak dvd-re? videóra? azok nem túl gyengék? valami kalóriafaló edzés kéne nekem. Szerintetek?
2013. máj. 26. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
nézz valami jó, másfél órás tornát a neten. hidd el, nem olyan gyengék azok. :))
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi hely van odabenn? Szerintem ugrókötelezz, az elég intenzív.
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj egy lábedzést egylábas guggolás gyakorlatot is használva. Érezd közben hogy inkább meghalnál.


Akkor biztos lehetsz benne, hogy nem volt túl gyenge.

2013. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok hely,de 1-2 dolgot azért véghez tudok vinni,eszközeim nincsenek szóval a saját testem szükséges. Csinálok én egylábas guggolást,de 1órán keresztül elég uncsi lenne. Nincs avalakinek jó edzésterve vagy bármi?
2013. máj. 26. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Insanity - nem túl gyenge ha gyengének érzed akkor Insanity Asylum.


Futógépre nem éri meg menni. Valami jó kis köredzési gyakorlatot találj ki magadnak.

[link]

[link]

Itt vannak jó kis gyakorlatok amik nem igényelnek segédeszközt, ha nem tudod melyik gyakorlat mi keress rá youtube-n vagy googlen.

2013. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, írnod kellett volna, hogy te vagy a terminátor. 1 órán át csinálnál erőgyakorlatokat? Azt hogy? 20-30 perc alatt pont lezavar az ember egy láberősítést, ha ennél tovább tart akkor vagy hidraulika van a lábadban, vagy valami nem stimmel a gyakorlatokkal, intenzitással.


Utána jöhet törzs edzés, hmm? :)

2013. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!