Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék dobni egy kis...

Leszeretnék dobni egy kis felesleget valami tippek?

Figyelt kérdés
Nos ház levázolnám röviden 16éves vagyok és 85kg és leszeretnék dobni egy 10-20at kb csak fogalmam sincs hogykel meg tablettázni nem akarom magam csak valami egyszerű szabály vagy valami HELP!
2013. máj. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jobb megoldás az ilyeneket nem nagyon szeretem :D
2013. máj. 25. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Normálisan kell enni.


Lehet más megoldással próbálkozni: mindenből eszel kevesebbet, fél adagokat, nem vacsorázol, többet sportolsz..


Olyan is lesz az eredmény. Kicsit fogysz, de puha maradsz. Egyszerűbb lenne ha elhinnéd, hogy igazából kedved van normális kajákat enni. Gondolj egy baconba göngyölt májra, ananászos csirkemellel és még több bacon szalonnára, desszertnek valami ilyesmire:

[link]


Van kedved csak még nem tudod.

2013. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom a paleót, 20 kilót fogytam vele. 16 évesen és 71 kilósan kezdtem, msot 49-50 vagyok. Nem olyan durva, mint amilyennek tűnik, csak az osztálytársaim felváltva csodálnak és fintorognak a kajáimra (amik tök finomak). [link]
2013. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!