Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy leadjam a...

Mit egyek, hogy leadjam a felesleget?

Figyelt kérdés

170 centi 59-60 kilo. Kb. 5 kilót szeretnék leadni. Járok konditerembe már egy ideje (3 hónap), de semmilyen változást nem tapasztalok. A hasamból és a belsőcombból szeretnék leadni.

Ezeket szoktam enni: (sajnos nem eszem helyesen)

Reggeli (reggel 6-kor): mindig kakaó pár szem kekesz

Ebéd (du 2-3-kor): ha van főtétel azt, ha nincs szendvics

Közben nasi...

Vacsora (általában 6-8 körül, de ritkán előfordul, hogy 9-10) szendvics, pizza vagy amit éppen megkívánok.


Inni általában vizet szoktam, egy nap max fél litert.


Hol kezdjem a változást? Milyen étrendet kövessek, mert magamtól nem tudok ilyen összeállítani.

Tavaly is elkezdtem, vettem is pár ilyen könyvet diétás ételekhez, de 3 nap után nem bírtam tovább...


2013. máj. 21. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy jól összeállított étrend kellene. Ki kellene deríteni, hogy hány kalóriára van szükséged egy nap, és annál úgy 20%-kal kevesebbet kellene enni. Másik lehetőség, hogy kikalkulálod valahol a napi alapanyagcserédet, és annyit eszel. A neten biztos találsz használható étrendeket, de vannak könyvek is.
2013. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kiszámoltam 1468 ennyi jött ki akkor 1174-nek kell lenni?

És ezt hogy tudom így kiszámolni, hogy mibe mi van? :O

2013. máj. 21. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Jársz konditerembe: és milyen változásra számítottál?

Amikor naponta 10x-20x leírjuk itt (és egyébként is közismert) hogy nincs helyi zsírégetés, 3 hónap edzéssel pedig olyan nagyon nagy izom változást egy nő nem tud elérni. Nagy változást férfi sem naturálban.


Az evésen múlik, az étkezésed ergya.


Ugye én szoktam írni, hogy alapozzunk húsokra és zöldségekre az étrendünkben. No, ez nálad is igaz. Amíg kakaóval és keksszel indítod a napod, 'valamilyen' főtt ételt vagy szendvicset eszel később is, addig hónapokig járkálhatsz edzőterembe.. hasonló eredményeid lesznek.


NO cukor, NO keményítő, NO tej, gabona...


Saláta, csirke elő hűtőből :)

2013. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis.hu-n tudod kiszámolni hogy miben mennyi van.


Ami persze hazugság, mert nem tudod pontosan kiszámolni. De sebaj, mert a kalóriaigényedet SEM tudod pontosan.

Ezért alapozunk értelmes élelmiszerekre, amiktől nem hízol hanem támogatják az egészséges anyagcserédet.

2013. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Csak az a baj, hogy hiába akarok én változtatni a többiek a családban ugyanúgy esznek... Akkor meg elmegy a lelkesedés, ha látom, hogy pl. ropit, fagyit, sütit esznek.. :/ De most erős leszek :)


Van ilyen turmix por az hatásos?

2013. máj. 21. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Van de az is csak kaja, kiszárítva (porítva).

Többnyire cukros, de ha nem akkor is drágább mint a hús.


Elmúlik a lelkesedés. Ha neked ahhoz van igazán kedved hogy ropit ropogtass és úgy is nézz ki mint a ropievők, akkor nem biztos hogy lelkileg egészséges magadra erőltetned egy tudatosabb táplálkozás. Ha valójában nem akarod, akkor inkább fagyizz, SENKI nem szólhat bele ebbe, senki nem hibáztathat téged ezért.

2013. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!