Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kell fogynom?

Szerintetek mennyit kell fogynom?

Figyelt kérdés

191 cm magas vagyok, és 81 kg-os. Szeretnék leadni még olyan 5 kilót. Kb egy éve olyan 97 kiló voltam, de sikerült fogynom. Még olyan 5 kiló kellene, mert a hasam nagyon nagy. Minden nap bicajozok kb 15km-t, és alig eszek szénhidrátot. Leginkább zöldségeken élek, a legutolsó étkezésem olyan 5:30 kor van.

Reggelizni nem szoktam, csak ebédelek egy kicsi levest meg valami mást. A vacsora leginkább egy szelet kenyér margarinnal és paprikával.


Mennyi idő alatt megy le az az 5 kiló? A tükörbe sem tudok nézni már...


17F



2013. máj. 19. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

énis 17 vagyok most fogytam 15 kilót 96 kiló vagyok most és 190 cm nem tudom hogy vagy vele de szerintem hust egyél és járj kondiba mert az már szerintem tul alacsony

csontváz suly

2013. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem alacsony
2013. máj. 19. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 85kg vagyok és 175 cm kb :S :D Mondjuk rajtam van felesleg is :D
2013. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"alig eszek szénhidrátot" és a "Leginkább zöldségeken élek" egymásnak ELLENTMOND!


A zöldség igaz, hogy összetett, de szénhidrát.

Ahogy a kenyér is.


A "legutolsó étkezésem olyan 5:30 kor van" szintén nettó baromság, főleg, hogy este tízkor is ébren vagy!


Lefekvés előtt 3 órával kellene utoljára enni. Az 5:30 csak akkor lenne jó, ha fél kilenckor már a lóbőrt húznád. Így viszont túl hosszú ideig éhezik a szervezeted.


Ötször egyél, ne kétszer!

Ilyen hosszan éhezel és még a reggelit is kihagyod?


Koplalsz és az izomépítéshez kellő fehérjét se biztosítod a szervezetednek...

így aztán várhatod, hogy jól nézz ki.


Ha nem csak a mérlegre koncentrálnál, hanem egészségesen táplálkoznál és MOZOGNÁL mellé, akkor már rég lement volna a zsír és nem lenne okod sírni.

2013. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, igaza van.
2013. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Like it :D
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!