Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó? Vélemény?

Szerintetek ez jó? Vélemény?

Figyelt kérdés
146cm és kb.55-58kg vagyok? Szerintetek ez így jó? Vagy kezdjek el fogyókúrázni? És ha igen hogy álljak neki? Ui.: 19éves lány vagyok.

2013. máj. 18. 22:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Röpplabdázom 4dikes korom óta. Azaz 8éve. A csapat versenyekre is megy. De olyan mintha egész nap nem csinálnék semmit,nem mozognék. Pedig elég kemény edzéseink vannak!
2013. máj. 18. 22:55
 12/27 anonim ***** válasza:

Tegyük fel nincs testképzavarod..


19 évesen sz.ar étkezés mellett olyan inzulinrezisztencia, pm alulműködés de még PCOS is kialakul mint a sicc. Na ezek mellett tényleg nem leszel egy fitneszmodell, kidobós vagy röplabda ide vagy oda.

Hormonbajokon a sport nem segít, márpedig ezek igen gyakoriak (jól rá is játszik majd' minden ember, tehát nem kell önmagunkon kívül mást okolni)

2013. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
PCOS miatt írt fel a nőgyógyászom fogamzás gátlót 3éve. Ez idő alatt állandóan váltogatta. Ezt a PCOS-t úgy állapította meg,h else küldött endrokrinologiára. Elmondtam,h mik a tünetek ér rá vágta,h PCOS! 2hónapja betegség miatt egy másik nőgyógyász helyettesítette a megszokott orvost,elküldött vizsgálatra,az eredményeket megnézte és azt mondta,h nincs semmi bajom egészséges vagyok! Abba hagytam a gyógyszer szedést 3okból ís. 1 minek bombázzam magamat hormonokkal,ha nincs bajom, 2nics pasim. 3 még SZŰZ vagyok!
2013. máj. 18. 23:11
 14/27 anonim ***** válasza:

MÉG szűz vagy. Ki tudja mit hoz a jövő.


PCOS diagnosztizálásához nem kell sok, én tök ismeretlenül is diagnosztizáltalak (és tévedhettem).


Tudod miért? Mert mindenki lisztet és cukrot zabál, így persze hogy sz.arul néztek ki és a többség beteg. Random eltalálom bárkinél a hormonális bajokat. Az orvosod is majdnem talált.. ha nem PCO akkor annak egy megelőző stádiuma vagy metabolikus szinrdóma.. mindegy igazából.


Látod magadon hogy nem vagy jó formában, oda kellene figyelni az evésre, és akkor nem kellene erről beszélni.

2013. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
orvosin tanúlsz. Nem eszek cukrót,se lisztet. Igen szűz vagyok és?
2013. máj. 18. 23:21
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem fontos. Nem, de látod még így sem hibázok nagyobbat mint egy orvos. Pedig nem is láttalak.


Nem eszel lisztet és cukrot, mégis baj van az alakoddal? Valamit csak eszel amit nem kéne.

2013. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Rizst eszem, kruplit. Kenyér félék helyett! Zöldséget párolva,vagy nyersen. Gyümölcsöt is szoktam. Húst csak párolva,vagy főzve eszem meg
2013. máj. 18. 23:34
 18/27 anonim ***** válasza:

Rizs - krumpli. Ugyan olyan tömény keményítőforrás mint a kenyér, bárki zsírosodhat miattuk.

Csak éppen gluténmentesek, így valóban kevésbé lesz PCO-d. De hízás és metabolikus szindróma a sok keményítőtől még lehet, gondolj erre is.

2013. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Egy héten 1szer eszek kruplit vagy rizst. Váltogatom. És a kruplit is csak főve,semi olajban sütés. Most a héten kedden ettem rizst. A jövő héten pénteken krumlit fözök .
2013. máj. 18. 23:49
 20/27 anonim ***** válasza:

Jó lenne képet látni.

[link]


Kalkulátor szerint (számok szerint) normál tartományban vagy. Ez így annyira nem sokatmondó. Ha heti 1-2 keményítős nap van, mellette nem cukrozol, zabozol, joghurtozol akkor nemigen lehet gond. Egészségileg hogy vagy? Milyen tünetekre mondta az orvos a pco-t?

2013. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!