Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kell fogynom? (KÉPEK)

Mennyit kell fogynom? (KÉPEK)

Figyelt kérdés
Szóval itt vagyok én, minden szögből. szerintetek hány kiló vagyok és mennyit kell fogynom? igy ki lehet menni a strandra?

2013. máj. 17. 10:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
sportolj továbbra is akkor, az a 3-4 kg még le mehet többet sztem nem kell, de így is nyugodtan kimehetsz strandra, jól nézel ki:)
2013. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Julcsiiiii válasza:
Én kövérnek számítok?? 13 éves, 163cm-es, 38-39 kg vagyok!
2013. máj. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon sovány vagy Julcsiiiii!!!!
2013. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
31%

Aligha.


De az elhízás téma nem csak egészségügyi téma, hanem esztétikai is. 40 kilósan is lehet zsírosabb, lehet feszesebb az ember. Életmód és genetika kérdése. Az életmódra érdemes koncentrálni hiszen azzal változtathatunk.. jó és rossz irányba egyáltalán. Egy lisztet, cukrot nem fogyasztó 13 éves lány valószínűleg kevésbé lesz bármikor is elhízott (konkrétan soha) mint a lisztevő társai. És habár fiatal korban még igen erős az emberi szervezet, már ennyi idős korban is elkezdenek elhízni az erre hajlamosabb gyerekeke (én ma már nem merek ránézni iskolásokra, mert meglátom a szerencsétlen kövéreket és elszomorodom, megsajnálom őket holott a sajnálat.. értelmetlen érzés).


Úgyhogy 13 évesen annyit lehet tenni, hogy már most ésszel eszel, igazi ételeket és nem mű, cukros vackokat.

2013. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
45%
TáplálkozásHarcműves te milyen alapon osztod itt az észt? Már máshol is találkoztam a neveddel baromi idegesítő vagy és hülye véleményeket adsz (pontosabban amiket mondasz senkit nem érdekel mert egyáltalán nem a kérdésre válaszolsz). Hogy mondhatsz ilyet ennek a lánynak aki mellesleg tök átlagos és nagyon messze van az elhízottól, hogy "nem akarod fizetni a TB-t miatta"?? Menj el valami őserdőbe te paleolit idióta ahol semmit sem kell fizetned és boldog lehetsz hogy megspórolsz x összeget. És sosem tudhatod hogy neked mikor lehet szükséged egészségügyi ellátásra. Itt egy lány aki fogyni és mozogni is hajlandó te meg pont itt kezdesz arról papolni hogy így meg úgy kövér meg elhízott meg cukorbeteg lesz meg sokba kerül neked... Menj be inkább a McDonald's-ba és ott téríts mert ott több értelmet nyerne a mondanivalód.
2013. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
GONDOLKODJ MÁR EL KINEK SZÓLSZ BE
2013. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Szerintem 4-5kg max utána meg kezdj el erősíteni,picit izmosodnod kellene.

Sok cardio tudna igazán segíteni, pl: futás,lépcsőzés ,aerobik ...:)

2013. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!