Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 kg 1 centinek felel meg?

1 kg 1 centinek felel meg?

Figyelt kérdés
90-66-96 a méreteim. Szeretnék ?-60-90 lenni. Ahhoz fogynom kell 6 kg-ot?
2013. máj. 15. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nem.
2013. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért?:( és akkor, hogy érjem el a célomat?
2013. máj. 15. 10:22
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Sporttal.

Így lehet, hogy +5 kilód lesz, de mínusz 10 centid.

Az izom ugyanis súlyosabb, de kevesebb helyet foglal (kisebb a térfogata).


A "nem, nem"-et azért kaptad, mert nem lehet így megfeleltetni a kilókat a centiknek.


A diétás módszertől (sz.arból eszel keveset vagy ésszel, jóféle kosztból normálisan), és a sport intenzivitásától, na meg az egyéni adottságoktól is függ, hogy ki hogy fogy.


Nekem pl.: 3 kiló mínusz 7 centit jelentett a derekamon, de csak 1,5-et a csípőmön, s eközben természetesen a mellem se maradt ugyanannyi. Onnan rögtön 3-mat fogytam.


Neked se biztos, hogy megmarad a 90 centid!

2013. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én 20kilót fogytam és 10centivel lett kisebb a csípőm/derekam de a combom meg alig.. :/
2013. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy hogyan érd el a célodat? Nem eszik egy ember cukrot, lisztet, tejes sz.arokat. Ezért nincs elhízva. Így érd el a célodat..
2013. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 yuda ***** válasza:

Ilyet biztos, hogy sehol nem olvasol, hogy a centik egyet jelentenének a kilókkal.

Van akinek a kilók számítanak, és azt nézi, másnak a centik és akkor azt. Igen ritkán lehet esetleg ugyanaz, de szerintem ez ezerből egy. :D

Annyi mindentől függ...magasságtól milyen előéleted volt, életkortól....

Kezd el. Csalódni úgysem fogsz. :)

2013. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 21/L vagyok és 177 centi 60 kg. Vékony vagyok és izmos és abból szeretnékleadni. 6 évig öttusáztam
2013. máj. 15. 16:50
 9/12 yuda ***** válasza:

Vékony vagy és izmos. :D

Kkkor miből akarsz leadni?

Az a baj veletek lányokkal, hogy nincs helyes önképetek- tisztelet a kivételnek.

A média teljesen elveszi az eszeteket és önértékelési zavart okoz a gyengébb jelleműeknél.

Legalább azt tedd meg, hogy rákeresel egy netes test-magasság indexre és ellenőrizd már, hogy milyen testalkatú vagy. :D

2013. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamit írni akartam de egy ROHADT NAGY bogár itt repked és agresszív, mit csináljak?
2013. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!