Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan számozzák a babacipőket...

Hogyan számozzák a babacipőket? A 20-as hány centinek vagy hány hónaposnak felel meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez is babafüggő,de én most próbáltam kislányomra egy szandit(úgy kaptuk )és 19-es,nagy egy kicsit a 8 hós babára.

De biztos tudnak neked konkrétumot írni,,csak épp most próbáltam nemrég rá kíváncsiságból.

2009. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most én is leírom, hogy a 3 hónapos fiam lábára 19-es cipő kéne,ha hordana, az első válaszolónál pedig még az is nagy .

Ezt fel kell próbálni, nem korhoz köthető, most alszik, sajnos nem tudom neked lemérni centiben.

2009. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 16. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az en babam laba 12 cm es a minap vettem egy kiscipot neki, ami 15-os. De lehetseges, hogy gyartotol is fugg? Mindenesetre az a legjobb, ha probalja, mert minden kiscipo mas es mas, es lehet szokebb vagy bovebb elol az ujjacskainal.
2009. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi most voltunk egy gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó boltban, ahol nagy a választék gyerekcipőből. Mi úgy kértük, hogy konkrétan megmondtuk: 14,5 cm hosszú a lába, tehát úgy keressenek neki cipőt. Az eladó hozott is egy párat, ami cm-re megfelelet, 21-es volt. Persze nekünk is van több féle számozású cipőnk, volt olyan is, hogy a 20-at kinőtte, a következő pedig, amit vettünk csak 19-es volt, és még egy kicsit nagy is volt neki. Szerintem is gyártótól függ. Próbáld te is úgy, hogy leméred a lábát, és cm-re veszel neki cipőt, mert sajnos máshogy nem tudod eldönteni.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: nálunk 6 hós korától 11 hós koráig hordott húszas cipőt a manó.

2009. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!