Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt ez ideálisnak...

Ennyi idő alatt ez ideálisnak súlyvesztésnek felel meg?

Figyelt kérdés
Május végén kezdtem el, hogy csak nagyon kevés szénhidrátos ételt eszem. Reggeli általában 1 vagy fél teljes kiőrlésű vekni májkrémmel, vagy virslivel, ebéd az ami a családnak, de nem nokedli, meg csülök pörkölt, és este 6-7óra körül vacsora, általában ami ebéd volt, de kb. a fele. Édességet pl. torta, fánk, fagyi, tejcsoki, talán a másfél hó alatt nem is ettem. Nasizni nem nasizok.Azt még leirom, hogy 150cm a mélységem. Meg, hogy eddig csak ettem-ettem a fánkokat, sütiket, tejcsokikat, stb. Eldöntöttem, hogy lefogyok, ha a cigiről leszoktam 5 éve minden segítség nélkül, akkor ehhez is lesz akarat erőm.71,3kg-ról ma mértem 69kg.
2012. júl. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hét alatt nem éppen ideális a 2kg mínusz, 4-5-öt már ledobhattál volna, de nyilván a kajád nem túl optimális, meg nem írtad, mozogsz-e! Ettől függetlenül tovább fogyhatsz, ha ezeket betartod.
2012. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Székely Fia ***** válasza:
a kajázáson tudsz még változtatni, eheted azt, amit a család, csak legyél egy kicsit válogatósabb, kevesebb szénhidrát. a testmozgás is jó lenne, persze, ha van rá időd. Ez nem pont ideális, de eddig bejött, ha folytatod, vagy még egy kicsit szigorítasz rajta, gyorsabban fogsz fogyni
2012. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is kevésnek tartom ezt a kb.2kg fogyást.Mozgást azért nem írtam,mert fizikai munkát végzek, meg a család mellett a teendők kimerítenek.Szerintem ennél már több szénhidrátot nem tudok elvenni magamtól,mert azt olvastam,hogy a szervezetnek erre is szüksége van.Köszi a válaszokat.
2012. júl. 13. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A fizikai munka nem számít edzésnek, ha csak nem követ törsz, lapátolsz vagy aszfaltozol.
2012. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!