Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi mozgással fogyhatok?

Ökölvívó kérdése:

Ennyi mozgással fogyhatok?

Figyelt kérdés
Reggelemet intenzív 8-9perces hasizomgyakorlattal kezdem. Utánna suli utána 5km biciklizés haza otthon megcsinálok egy 40perces

2013. máj. 14. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,mi jön a 40 perces után,de az már önmagában jól hangzik. Ha eddig nem csináltad,tuti,hogy fogysz,persze a nagy része az étrenden múlik.:)
2013. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
cardió féle edzővideót. utánna 5km bicaj vissza majd este 1,5óras boxedzés utánna bezárolag jönn a reggeli hasizomgyakorlat.
2013. máj. 14. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggelim 2 kifli ebéd 1 adag amit a diákkonyhán adnak sokszor max 3/4 eszem meg vacsi 2 kifli. Tudom ez sok. Csak fokozatosan
2013. máj. 14. 22:02
 4/7 anonim válasza:

a kajád nem jó és túledzed magad. 2 kifli helyett, müzli(nem agyon cukrozott, én pl natúr gabonapelyhet eszem diákcsemegével összekeverve) zsírszegény tejjel

tízórait is enned kell, pl egy kis túró, egy banán, alma, piffasztottrizs, ebéd az adott, köretből próbálj meg kevesebbet enni, tehát rizs/krumplinak csak a felét edd meg de ha adnak véletlenül valamilyen gyümölcsöt és lehet belőle repetázni, vagy húsból lehet repetázni akkor élj a lehetőséggel!:) uzsonnának valami hasonló, ami tízóraira, vacsorára pedig próbáld meg feljavítani a fehérje beviteledet, tehát egyél sok tojást/túrót/csirkemellet salátával, barnarizzsel, teljeskiőrlésű tésztával, bár ezt jobb lenne salátával helyettesíteni, mert estére nem igazán szabad szénhidrátot, deee nem mindig jön az össze olyan könnyen..

az hogy 6 után nem lehet enni hülyeség, de ezt a 2kifli dolgot felejtsd el. ha túl kevés vitamint(zöldség/gyümölcs/teljeskiőrlésű cuccok/hüvelyesek) viszel be, csak az izmaidat épííted le ezzel a helytelen étkezés plusz rengeteg sport kombóval. Nem szabad minden durván edzeni. az izmoknak, hogy fel tudjanak épülni pihenésre van szükségük, tehát heti 3x kemény edzés a kardió meg mehet, bár nem tudom meggid lehet ezt így hosszútávon bírni, de lehet, hogy csak én vagyok a gyenge eresztés:) megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, hány kiló, hány centi és hogy mennyit szeretnél fogyni?

amúgy itt egy nagyon nagyon jó oldal, ahol mindent leírnak táplálkozásról, edzésről stb. nem kell megijedni a honlap címétől:P:D

[link]

keresgess a cikkek között és csomó jó tippet fogsz találni! sok sikert!!!

2013. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi. 20l 47'5kg 3éve boxolok. és 2'5kg szeretnék fogyni,de a lényeg az lenne,j

hlh

gy lapos legyen a hasam és a combjaim is

2013. máj. 16. 21:43
 6/7 A kérdező kommentje:
is vékonyodjanak. 150cm vagyok
2013. máj. 16. 21:47
 7/7 anonim válasza:
értem, én a helyedben egyszerűen elolvasnám az összes cikket az oldalon, amit linkeltem neked, mert tényleg nagyon jók! ha most elkezdesz fogyózni, csak vissza jön a duplája, ha pedig túl edzed magad, azt az egészséged bánhatja. szerintem egyszerűen élvezd a sportot, amit csinálsz és állíts össze egy ésszerűbb edzéstervet. ez a reggeli intenzív hasizomgyakorlat így önmagában nem fog lapos hasat eredményezni. válts életmódot, ismerd meg a test felépítését, működését, olvass utána minél több fitness oldalon és ne higgy a női magazinoknak.. ha gondolod szívesen beszélgetek veled, vagy adok tippeket ha szükséged lenne rá
2013. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!