Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a combjaimról?

Miért nem fogyok a combjaimról?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja elkezdtem fogyókúrázni, eddig 5 kilótól szabadultam meg, és főként azért kezdtem el az egészet, mert a hasamon és combjaimon egy kicsit több zsírt volt, mint szerettem volna. Napi kb. 600 kalóriával eszem kevesebbet mint eddig, az étkezésem fele zöldségből és gyümölcsből áll, próbálok minél több fehérjét bevinni, a nassolni valókat, a zsíros dolgokat és a üdítőket pedig teljesen félreraktam. Emellett minden nap mozgok 2-3 órát, de ha időm engedi, akkor többet is. A hasamon és a csípőmön látni, hogy lement pár kiló, 3-4 centivel kisebb is lett, de a belső combjaimról sehogy sem akar lemenni semmi, annak ellenére, hogy leginkább olyan gyakorlatokat végzek, amelyeket a combra ajánlanak. Még csak izmosodni sem akar, ha leülök, akkor látni, hogy van rajta némi zsírfelesleg. Mégis mit csinálok rosszul, amiért mindenhonnan fogyok, csak onnan nem?

2013. máj. 8. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul, ez genetika. Nekem is mindenhol meglátszik a fogyás, kivéve hason. :) Türelem, és lassan beindul onnan is. :)
2013. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!