Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki +20-30 kg feleslegtől...

Aki +20-30 kg feleslegtől szabadult meg, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Én életmódváltással csinálom és sok sporttal. Kíváncsi lennék ki mit tett érte :) Már az első hónapokban beindult a fogyás? Az L-karnitin tényleg jó a tornához? Tapasztalatokat várnék, köszönöm :)
2013. máj. 6. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
90 napossal fogytam... mostmeg életmódváltással semmi cukor és liszt.
2013. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. máj. 6. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is életmódváltással fogytam, de nem annyira drasztikusan, reggelre eszem egy kiflit/zsömlét, persze nem minden nap és rozsosat. A nap további részében viszont már nem eszem lisztes ételeket. Tésztát egy héten max egyszer eszem. Reggelire általában egy kiflit sonkával, zöldséggel vagy zabkását, ebédre azt, amit főzök, de kisebb adagot, vacsorára pedig valami lightosat: főtt tojást sonkával, joghurtot, zöldségeket, salátát eszem. Az édességeket és a cukros löttyöket kerülöm, ezt is max egy héten egyszer (étcsokit). Minden nap próbálok valamit mozogni: szeretünk sétálni a barátommal (minden másnap 1,5-2 órát kb.), ha nincs kedvünk sétálni, akkor szobabiciklizem 30-40 percet. November 20-án kezdtem a fogyózást, azóta 22kg-ot fogytam, még 5-öt szeretnék. Használom a kaloriabazis.hu weboldalt, nekem sokat segített. Sok sikert!
2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!