Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az edzés miatt vastagodott...

Az edzés miatt vastagodott meg a karom még jobban?

Figyelt kérdés
Fogyózom és mellé otthon edzek. Has, far, comb és kar amiket megedzek. A combomon még nem vettem észre, de a karom nagyon megvastagodott amellett, hogy fogyok... Miért? :( hagyjam el a reggeli edzésemet?

2013. ápr. 25. 06:52
 1/8 dieta ***** válasza:
Az embernek mindig annyi izma van amennyire szükség van a fizikai igénybevételhez .Ha valamely izmot jobban igénybe veszed fejlődik ha csökken a terhelés visszafejlődik. Ne hagyd el az edzést csak igazítsd az elvárásaidhoz.
2013. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha fogyókúrázol, az már baromság. Minden nap edzeni szintén. Az étrendedben lehet a hiba. Meglepődnék, ha értelmes étrended lenne.
2013. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Fogyás közben eleve nem nagyon lehet izmot építeni, max kövér kezdőknél egy picit, egy ideig működik, de nem számottevő mértékben. A "nagyon megvastagodott" ezért kapásból nem igaz, innen megmondom. Csak beképzeled.

Mellesleg pont a törzset kihagyni az edzésből... csodálkoznék, ha ennyi ésszel a diétád meg az edzésed jó lenne.

2013. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam vannak az emberek olyan emberiek, hogy normális, segítő válaszokat adnak, ahelyett, hogy bunkóznak... A ''dieta''nak köszönöm a tanácsot, a többiek meg ne higgyék magukat okosabbnak nálam, csak mert szeretnék választ kapni egy olyan kérdésre, amire nem tudom a választ, de láthatóan ők se!
2013. ápr. 25. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Már mér ne tudnám? Leírtam, nem látod? Ja, hogy nem tetszik a valóság? Nem az én hibám...
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom, hogy leírtad, csak nem megyek vele semmire!
2013. ápr. 25. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne eszed, mennél. A kaját is a szádba rágja valaki?

Amúgy azt vártad, hogy majd aszondjuk "persze, az edzéstől van, szóval hagyd abba, sőt, inkább meg se mozdulj, mert férfiasan izmos leszel"? Vagy mi?

2013. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem ezt vártam! Csak még mindig nem tudom mit csináljak, hogy ne legyen vastagabb a karom!
2013. ápr. 26. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!