Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így érhetek el eredményt,...

Így érhetek el eredményt, változást?

Figyelt kérdés
a testtömeg indexem jó, de mégis van rajtam felesleg. 168/58. Ha egészségesen étkezek(napi másfél liter víz, este 6 után nem eszek csak vizet iszok) és napi legalább 15 percet tornázok + 1 héten egyszer elmegyek futni, így érhetek el eredményt? A hasamról és combomról eltűnik a felesleg?

2013. ápr. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán igen. De hogy a víz ivásban mi az egészséges... Egyébként sok felesleg nem lehet rajtad. Ha van egyáltalán...
2013. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos van...:/ a csontozatom vékony és a kilóknál ezért nem látszik..A víz ivás meg igenis egészséges :) sokkal jobb mint a cukros, szénsavas, tartósítószeres vackok :)
2013. ápr. 23. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy jobb, mint a cukros vackok, az nem vitás.
2013. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fuss többször, 15 perc tornával változást nem érsz el, plusz arra is figyelj oda, hogy napközben miket eszel... Én ennyit csináltam, nem nehéz feladat, pár hét alatt lement minden felesleg. Most 168 cm vagyok és 54 kg
2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
uccsónak: ennyi el elég?:D nagyszerű, be fogom tartani :D
2013. ápr. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!