Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hét alatt lehet elérni...

6 hét alatt lehet elérni valami változást?

Figyelt kérdés

6 hét múlva lesz pünkösd, és ha szép lesz az idő szeretnék kirándulni menni, fényképeszkedni meg miegymás.

Január óta fogyókúrázom, eleinte nagyobb sikerrel, de most egy ideje egy helyben toporgok. Lement rólam 6-7 kg. Most vagyok 162 cm-mel 60-61 kg. Nagyon szeretnék 58 alá menni pünkösdig. Sikerülhet elérnem? Az meg fog látszani? Elvileg 2-3 kg zsír az nagy helyet foglal el nem?

Majd az igazi nyári szezonig (junius második fele) szeretnék 55 kg alá menni, ha 54 lehetnék már maradat tudnék fogni.

Sikerülhet elérnem?

Onnantól kezdve már a súly tartás lesz a következő kihívás.

Az étrendem: tej- (mert nem szeretem), liszt- és cukormentes diéta, kivéve a zabliszt és a natúr zabpehely, de ezt sem viszem túlzásba heti 2-3 alkalommal reggelire. Napi 3-5 kis adagos étkezés. 2-3 liter mentes ásványvíz.


2013. ápr. 7. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Most szigorúbb leszek magamhoz, mint az elmúlt 3 hónapban, ugyanis már nincs több időm. Eddig az volt, hogy "Ó szülinapja van apukámnak, szülinapja a férjemnek, belefér 1-2-3 sok szelet süti meg torta." Meg is állt a fogyásom. De most már nem fér bele. Pedig lesz szülinap a hónap végén, de már nem fér bele. Nincs több időm.

Kislányom 2 éves, most már minden gond nélkül mehetünk a strandra, de ilyen hassal és lábakkal nem szeretnék mutatkozni. Ezért kell most szigorúnak lennem.

2013. ápr. 7. 14:13
 2/3 anonim válasza:
persze elérheted,de kell mellé a mozgás is!
2013. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom jelenleg ezen dolgozom.
2013. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!