Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom sokadik ilyen kérdés,...

Tudom sokadik ilyen kérdés, de fontos?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm a testem, ezért elkezdtem fogyókúrázni. Nem ,nem is nevezném annak, csak oda figyelek magamra. Minden reggel 5-kor kelek és fél 7ig kutyát sétáltatok ( nem öregasszony tempóban, intenzív gyaloglás. Nem baj hogy még csak sétálok? A futástól rettenetesen fájnak a térdeim, még csak próbálom rászoktatni magam az ilyen féle mozgásra. Heti 2x van röplabda edzésem ( 1,5 óra) azon elég aktív vagyok. A hét fennmaradó 3 napjában van tesiórám ( 45 perc) amin mostanában elkezdtünk salakpályán köröket futni ( 600-700 m ). Az iskolába 2 szendvics helyett egyet viszek és egy almát. Idővel szeretném kizárni a kenyeret is, de egyik napról a másikra nem megy. Mikor hazaérek 15-17 óra környékén, megeszem azt amit anya csinált ebédre ( igyekszem mértékkel) és utána már nem eszek, esetleg csak almát. Vizet próbálok sokat inni, de még kb napi 1,5 l járok :/.

Mit ajánlotok még mit tegyek a siker érdekében? Nem szeretnék gyorsan fogyni, a cél a lassú, eredményes fogyás lenne ,úgy hogy ne hízzam vissza a dupláját.

15/L 179 cm/ 100 kg ( tudom rengeteg, de most megvolt a "kattanás" és megrendíthetetlen vagyok! :D )



2013. ápr. 23. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás elegendőnek tűnik, ahogy erősebb és jobb kondiban leszel majd látod kívánsz e többet. A kajáláson múlik a siker 80%-a, arra figyelj! Én is 100 körül kattantam el, ma már 71 kg vagyok. Naponta 5x-7x ettem minőségi ételeket. Ezek: zöldségek leginkább nyersen, hüvelyesekkel óvatosabban, tk kenyér, magvak, némi gyümölcs, tojás, húsok. Nem szabad éhezned, ne ess át a ló túloldalára!:)
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez koplalás, ne csináld!
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem vagyok éhes ! :D Mármint suli közben alig van ezt a keveset is időm megenni, mert folyamatosan görcsölök az év végi hajrák miatt, és az összes szünetet áttanulom. Hazajövök, 4 körül megeszek pl. egy tányér rakottkelt akkor én már nem kívánok kaját aznap. Ha meg éhes is leszek akkor gyümölcsöt eszek. De mivel reggel korán kelek, 9-kor már alszok, szóval időm sincs hogy megéhezzek :)
2013. ápr. 23. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vicces. Hamar meg fogsz betegedni, ha nem eszel.
2013. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdeztél, válaszoltunk. Ez akkor is éhezés és visszaüt egyszer. Lehet a lelkesedés hajt, de ha így folytatod egy 7 múlva befalod a hűtőt is olyan éhes leszel. Ésszerűen, tartósan fogyni csak normális mennyiségi és minőségi étkezéssel lehet.
2013. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor, ha reggel eszek müzlit, suliba egy teljes kiörlésű zsömle + alma, itthon ebéd, aztán 2-3 szelet pufirizs 6 körül? ( mindenkinek ment a mancs)
2013. ápr. 23. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Több fehérjére van szükség. Meg zsír is kellene. Amit összeírtál, az többnyire szénhidrát.
2013. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor tudnál nekem mondani olyat ami jó? :c tanácstalan vagyok ezen a téren
2013. ápr. 23. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de sokszor leírtuk már... De tessék! Először is naponta úgy 4-5 étkezés kellene. Az a 4-5 étkezés viszont szerény legyen. Persze egy bőségesebb (mondjuk ebéd) belefér. Hogy mit kellene enni? Husit (soványat), túrót, tejet, sajtot, natúr joghurtot. Ezekben sok a fehérje. Aztán legyen sok zöldség. Lehetőleg nyersen vagy párolva, ne főzelék formájában. Káposzta, paprika, retek, zöldbab, uborka. Ezekből akármennyit ehetsz, mert alig van energiaértékük. A kukoricával, lencsével, szárazbabbal viszont óvatosan kell bánni. Gyümölcs is mehet, de a banánnal óvatosan. Hogy mit kell kerülni, azt valószínűleg tudod: csipsz, ropi, üdítők (hacsak nem energiamentes), csokik, sütik.
2013. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokszor leírtátok, ezért nagyon köszönöm, hogy fáradtál nekem vele! :) A paradicsomból is ehetek sokat? nekem az a kedvencem :)akkor a reggelim : marad a müzli Suliba: gyümölcsök, így felvágva egy dobozba meg a zsömle ( abból anya nem enged) ebéd: párolt husik, sok-sok zöldséggel :) vacsi: natúr joghurt ..így már jó lesz?
2013. ápr. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!