Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mennyi idő után indult...

Nektek mennyi idő után indult be a fogyás?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hónap alatt lement 2 kg. És 2-3 hete semennyivel nem mutat kevesebbet a mérleg. (hagyományos mérleg) cm-ben látok változást. Nektek mikor indult be? Tanácsok esetleg!?
2013. ápr. 22. 19:36
 1/7 xy0203 válasza:
ugyanebben a cipőben járok:((((
2013. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megértelek :/ Nekem nem kis feleslegem van! :S
2013. ápr. 22. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Durván 1 hét után indult meg a súlycsökkenés. Ha úgy érzed nincs változás, akkor csökkentsd a szénhidrát bevitelt.

Ja és egy jó tanács, sose mérlegelj!

Egyrészt illúzióromboló, másrészt a hagyományos mérlegben nem lehet megbízni, harmadrészt nem a súlyt kell nézni, hanem a kinézetet, ha fogysz azt a tükörben is látni fogod.

2013. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A centi a lényeg. Felejtsd el a mérleget!
2013. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Próbálom a cm-t nézni :) Már nem tudom hova csökkenteni. Édességet nagyon ritkán eszek stb. Kenyeret 3 hónapja nem.
2013. ápr. 22. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megosztanád, hogy nagyjából hogyan is néz ki egy napi táplálkozásod, illetve hogy mit és mennyit szoktál mozogni, akkor lehetséges, hogy tudnánk tanácsot adni. Akár privátba is.
2013. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az első hét után látszott. Ilyen szempontból szerencsés vagyok, mert viszonylag könnyen fogyok, viszont még könnyebben hízok.

Ha centiben mérhető a fogyás, akkor ne méregesd magad, mert csak elveszi a kedved. Mérd inkább, hány centi vagy most, meg két hét múlva, stb.

2013. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!