Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kiiktatom az étrendemből a...

Ha kiiktatom az étrendemből a fehér kenyeret és helyette magvas kenyeret, ill. magvas zsömlét, kiflit eszek, akkor az vezet vmi eredményre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 08:23
 1/3 anonim válasza:
Önmagában nem hiszem. Én reggelire eszek meg egy db magvas zsemlét, mert másképp nem jó az emésztésem, de nap közben a fogyóba már nem fér bele.Ezek is hizlalnak, csak lassabb a felszívódásuk mint a rendesé, illetve egészségesebbek, de fogyásra nem alkalmasak.
2013. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ki akarom váltani a kenyeret valami mással. Most azt találtam ki, hogy krumpliból, vagy káposztából, vagy répából reszelve + TK liszt + tojás + fűszerek = prószát sütök, és azt eszem kenyér helyett. Nézd meg a ch-tartalmukat, és viszonyítsd akármelyik kenyérhez.

Hét közepén elfogy a kenyerem, majd akkor készítek egy ilyen fajta adagot, meglátom, hogy mire megyek vele.


De ha van jobb ötlet, szívesen fogadom!

2013. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magvas kenyér. Mert ha a kenyérhez magot eszel, akkor a magok fogyasztó hatása segíti a fogyást?


Nem, semmilyen keményítő tartalmú étel nem fogyókúrás, ezeknek az az előnyük hogy nagyon, nagyon olcsók és kényelmesek. Nem kell rágni őket, finomak, nem kell sütni, elkészíteni.. nem azért eszik, mert BÁRMILYEN kiadásban is segítenék a fogyást.

Az éhhalált segítik elkerülni, és olcsók.

2013. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!