Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok.63 kg és...

15 éves lány vagyok.63 kg és 165 cm. Szeretnék nyárára. Formás feneket és formásabb melleket. Hogyan?

Figyelt kérdés
Felülések,gugolások.. reggel este.. mennyi idő múlva látszik ez vagy ti mit ajánlottok?
2013. ápr. 11. 18:32
 1/4 anonim válasza:

Kezd a bemelegítéssel. Fejtől lefelé haladva fejkörzés, malomkörzés, törzsdöntés, nyújtás (megfeszített kinyújtott lábadra ráhajolsz). Ez legyen 10-20 perc.

A fekvőtámasz minden izmot megmozgat, minden nap csinálj kicsit többet. Kezd 5-tel. Járj futni, az fenéknek és formás lábnak jó. Kezd fél km-el, de folyamatosan fuss. Minden nap kicsit többet. A melleden nagyon nem tudsz formásítani, de meg lehet előzni, hogy később lógjanak. Sport közben mindig viselj melltartót. Ülj egyenes gerinccel, és végezz gyors tempójú karkörzést ökölbe szorított kézzel. A könyököd ne hajlítsd, hogy mellizomból végezhesd a mozdulatot.

A közérzeted azonnal jobb lesz, fogyni is fogysz, hacsak nem eszed vissza, szerintem 1 hónap alatt formásabb leszel. Sok sikert!

2013. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Biciklizhetsz is,annál is folyamatosan érdemes növelni a megtett km-ek számát :) sok sikert!
2013. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kezdj el keményebben sportolni
2013. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pihentetésképpen meg vegyél fel néha magassarkú cipőt (nem kell túl magas, sem tűsarkú, csak amiben biztonságosan tudsz járni). Ez formálja a vádlit és a feneket, illetve a helyes testtartásban is segít, ami meg a melleidnek fontos. :D


Sok sikert! :)

2013. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!