Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél csinosabban, szexisebben öltözik egy lány, minél formásabb és szebb, annál kevesebbnek érzem magam mellette és emiatt igyekszem a kifejezetttem ronda lányoknál próbálkozni, mert ő mellettük nem érzem ezt?

Figyelt kérdés
Most figyeltem fel rá, meg, hogy bár ronda lányról van szó, simán lemetam kapni, míg egy szép lánnyal való randin meg nem is mertem lépni sem, csak beszélgettünk és sosem volt folytatás, mert elkönyveltem, hogy úgyis rondának tartott bizonyára és azért nem mondta, hogy talizzunk máskor is, míg egy ronda lány már mondta, igaz ott mertem ölelni meg puszilgatni őt már első randin.
2013. febr. 20. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az önbizalmaddal vannak problémák. Nincs szép és csúnya lány! Ha az a lány a lelkében szép, és a te lelkedet is szépnek látja akkor felesleges arról gondolkodni, hogy kinek milyen az alakja, milyen az arca....

Próbáld meg magad túltenni a külsőségeken. Fogadd el magad mindenek előtt. Egy férfi sokszor nem azért sármos, mert izmos, és magas, és kékszemű... Óóóh, nem. ha valami le tud venni egy nőt lábról, akkor az a szöveg, és a magabiztosság. Tudok olyan (relatív csunyácskább) fiúkat, akik a szövegjükkel, és azzal, ahogy uvarolnak totál leveszik a csajokat lábról. :) meg persze ha egy pasi tud huncutul mosolyogni, akkor az kéééééész... :D

De a férfiak sármja (sokszor) belülről fakad!

2013. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert hülye, elcseszett önértékelési gondjaid vannak. Felmagasztalsz valakit pusztán a külseje miatt. Azt hiszed, hogy ettől értékesebb lesz, mint te, holott ez nem igaz.
2013. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!