Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az, hogy minél szebb vagy jobban nézel ki annál előbb és könnyebben találod meg a szerelmed, párod?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most hogy mondod....
2013. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Átlagosan nézek ki, 10 év alatt még nem sikerült. Valami hiba lehet a rendszerben.
2013. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

sztem ja mióta tettem ki fb-re képet rögötn 6 csaj kínálta magát xĐ

17/F

2013. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,könnybeben találsz párt,de annál nehezebben az Igazit!
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legfeljebb csak több a jelentkező, de nagyon kell válogatnod. Az sem jobb.
2013. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, nem biztos.


Ha abból indulunk ki, hogy mindkét nemből vannak szebbek, meg kevésbé szebbek is, így azt kell mondjam, hogy kb ugyanannyi az esély.

Hiszen egy kevésbé attraktív nő összejöhet egy kevésbé attraktív férfival. Egy tök jó nő, meg egy tök jóképű fickóval.


De talán lehet benne valami, de pusztán azért, mert én azt vettem észre, hogy a kevésbé szép embereknek kicsi az önbizalmuk, nem járnak el szórakozni, nem olyan nyitottak, stb. így már a lehetőségét is elveszik az ismerkedésnek. Ez persze nem igaz mindenkire.


Én úgy gondolom, hogyha egy kevésbé szép ember akar párt találni és ezért célirányosan tesz is és ne sajnáltatja magát, akkor tud simán hasonló kaliberű embert találni a másik nem képviselői közül. Minden csak hozzáállás kérdése.

2013. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Találok csak kérdés mire, mert nem a szerelemed és a párod. Szerintem ez így nem teljesen fedi a valóságot.
2013. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz, alacsony, vékony fiúként egy lánynak sem kellek és ha ez nem lenne elég még a fejem is el lett cseszvem, pocsék érzés, hogy a kutyának sem kellek, mehetek prostizni, de ő sem fogja megadni amire vágyom, sosem fog szeretni egy lány sem őszintén, max érdekből, csak, mert ronda fiúnak születtem.
2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más megoldás utolsó. Meg kell gazdagodnod, akkor majd fognak szeretni, hidd el...
2013. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"sosem fog szeretni egy lány sem őszintén, max érdekből,"


A szépeket és a magasakat is csak érdekből szokta a 70% minimum...

2013. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!