Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, szerintetek...

Mi a véleményetek, szerintetek lesz eredménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

30 - 35 kg-ot szeretnék lefogyni.

Úgy tervezem, hogy keveset eszek, és ha eszek is akkor semmi szénhidrát, max egy minimális.. sajnos iskolába csak szendvicset tudok vinni, de azt se eszem meg mind. Este 18:00 után nem eszek, és minden délután elmegyek futni..

az a futás annyiból áll, hogy 3 kör.. 4 utca hossz.

Szerintetek lesz eredménye?

Előre is köszönöm! :)



2013. ápr. 7. 20:52
 1/9 BuuBoci válasza:

Ennyi súlyfelesleggel ne fuss!!!

Ha mégis ragaszkodsz valami intenzívhez, próbáld ki a görkorizást! :) Élettani hatásai megegyeznek a futáséval, csak kíméli az ízületeket.

2013. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elvileg csak 28 súlyfeleslegem van, de én 55 kg-ra szeretnék lefogyni.. :)
2013. ápr. 7. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lesz.

összevissza sületlenség az egész.

csak fehérjét ennél,ch függő elhízottként?

nincs átmenet,nincs fokozatos csökkentés,plusz a következő sorban már meg is cáfolod az egészet.

6 után nem evés-a tudatlanság ékes bizonyítéka,no komment.

0 mozgásról mindennapi futás,felkészületlen edzetlen izomzattal,ízületekkel,túlsúllyal,gratula.

2013. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi értelme az egésznek a kaja "terv" ha ezt lehet annak nevezni egy kalap .... alap lenne szénhidrátot fogyasztani a súlyodhoz mérten, magas fehérjebevitellel, és a ch-t fokozatosan csökkenteni.A futás nem zsírégető...különösen nem ajánlott egy ilyen szinten elhízott embernek.Tempós sétával kéne kezdened, valamint valami izommunkával legideálisabb súlyzós edzés lenne,mert hormonálisan is jó hatásai vannak, de ez lehet valamilyen torna dvd vagy fegyencedzés, vagy kettlebell vagy bármi.Az iskolába szendvics meg vicc, én is dobozban hordtam a kajámat, vagy lehet azért teljes kiörlésű lisztből készült kifli,zsemle amibe sült csirke, vagy sonka + zöldség megy, vagy pufirizs.Nem fogok külön könyvet írni keress rá : Sárga Kapszula ingyéé könyv amiben az alapok egy hozzád hasonló kezdőnek le vannak írva
2013. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de istenem he.. mindenki mást mondd, akkor még is mi a f..... kéne csinalnom??-.- van aki szerint a futás jó, van aki szerint a felules, van aki szerint a sulyzozas, van aki szerint ne egyek 6 után.. tudjátok milyen idegesítő? és akkor te draga " Korbács " tetézed ezt azzal, hogy " gratulálok" hát kössz! (Y) ha te is egy olyan ember vagy aki ' fog piszkalonak ' szuletett, akkor bocs de nem adok a velemenyedre. Konnyu 50 kg-al osztani az észt! Ha viszont olyan ember bújik meg a poszt-od mogott aki tapasztalatbol beszél , akkor én kérek elnezest , de ha meg kerhetlek ne provokalj ilyennel, hogy ' hát gratulálok ' ugyanis bár utána olvastam, csak most kezdtem el a fogyokurat, szoval (szerintem joggal hiszem ) nem kell lehurrogni..

A kajarol meg : sajnalom, nem eszem hust, azt meg nem tehetem meg, hogy joghurt-on, kefir-en, zoldsegek-en meg ilyeneken eljek.. bár szivesen,meg tennem, de anyagilag nem engedhetjuk meg ( gáz mi? ... )! Szoval köszönöm mindenkinek a valaszokat, de maradok ennel : este 6 utan semmi kaja, nem iszom mást csak vizet és tejet, mindennap 1 km futas és 1 nap csak 2-szer - 3-szor eszek keveset.. reggeli, ebedidoben és esetleg d.u 3 vagy 4 órakor.. úgyis eredmenyes lesz.. ha mindenki mast mond, akkor ez lesz a legjobb. szép estét mindenkinek, udv!

2013. ápr. 9. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:

senki nem mond mást.

szerintem a 3 válasz nagyjából egyöntetű.

a te problémád az információ hiány és a hozzá nem értés,ami orvosolható lenne pl az ajánlott olvasmánnyal.

ha nem vagy hajlandó tanulni,azért ne mást okolj.

csak magadat hibáztathatod,csak magadat.

a szemellyéskedős részéről annyit:DD

félig meddig talált.

fiatalon valóban nem voltam túl vastag,de a tudással felvértezve felépítettem egy 98 kilós izmos testet.

azóta már másfelé orientálódtam és a céljaimhoz jobban megfelel egy 86-88 kilós test.

tehát annyi a súlyom amennyinek akarom,és annyi izom van rajtam amennyit akarok.

értrend és edzés típus kérdése.

az én döntésem,nem sodródok,mert tudom mit csinálok.

olvasd el az irodalmat,aztán ha kérdésed van,akkor írd meg.

ha meg nem olvasod el,akkor meg ne írj.

üdv!


ui.

tejet bakker?:DDD

2013. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi baj van a tejjel? az egészséges..
2013. ápr. 9. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:

gyereknek esetleg,míg szopik.

[link]

2013. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze nyílván nem úgy értettem, hogy tejen élek.. vizen élek, és max ha nem vizet, akkor tejet iszom, de szénsavas sz.....kat nem. Na mindegy, ízlések és pofonok.. hagyjuk a tej témát!
2013. ápr. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!