Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha joghurtot eszek egész nap...

Ha joghurtot eszek egész nap ilyen danone nap mint nap-ra gondoltam vagy sima danone joghurtra. Milyen eredménye lesz?

Figyelt kérdés
1-2 hétig gondoltam erre,joghurt kb egésznap. fogyókúrának milyen?
2012. aug. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldalú. Mellé azért kéne zöldségeket is enned.
2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha szóval joghurt+némi zöldség az úgy hatásos?
2012. aug. 24. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lesz az eredménye, hogy vitaminhiányod lesz az egyoldalú táplálkozástól. Pont arra kell törekedni diétázásnál is, hogy minden vitamint és ásványi anyagot megkapjon a szervezeted, minél változatosabban étkezz, és az sem jó, ha nagyon kevés szénhidrátot eszel. Úgysem bírnád sokáig, meg szerintem már rosszul lennél a joghurttól.
2012. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az pont tiszta cukor, akkor már inkább natúr joghurtot.


Fogyókúrának tejesen hülyeség. Hasonló kérdéseknél biztos le van írva valahol a helyes étkezés, ha van még ehhez türelme valakinek...

2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nap mint nap tele van cukorral.

A joghurt zöldséggel viszont tökéletes - vacsorára.

Egész napra agyrém.

Milyen eredménye lesz? 1-2 hétig éhség, fejfájás, idegesség, pár kiló fogyás. 3 hét múlva durva visszahízás, több, mint amennyi lement.

2012. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogyókúrának én ezt ajánlanám:

R: joghurt, tojás zöldség gyümölcs, teljes kiörlésű kenyér

T: zöldség, gyümölcs

E: párolt csirkemell, párolt zöldséggel

U: zöldség gyümölcs

V: zöldség gyümölcs tojás joghurt

Persze ahol felsoroltam ott vagy-vagy. Kb 3 óránként egyél és ne lakj jól sose érezd azt hogy már nem is férne beléd több.

Ezek mellé tornázz napi 20-30 percet és pár naponta irány futni, biciklizni, lépcsőzni stb

2012. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
35%
joghurt gratulálok , olvass már utána egy kicsit mit jelent diétázni google a barátod, nem az ellenséged segít ha baj van ,-)
2012. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!