Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni, és...

Kilari88 kérdése:

Hogy lehet lefogyni, és mennyit 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Van egy szép ruha ballagásra,aminek 42-es a mérete,a mostani méretem 44 és nagyjából 5-6kg-akarok egyenlőre fogyni,fogy beleférjek abba,azonban sehogy sem tudok,édességet is szoktam enni,meg mindenből,mozogni nem sokat szoktam,mindig azért eszek sokat,mert nagyon ideges vagyok.Mivel 8-dikos vagyok és nagy rajtam a nyomás,de szeretnék egy keveset fogyni.
2013. ápr. 4. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
5-6 kiló 2 hónap alatt lehetséges, de mozogni kell.
2013. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nyugodj le. Ha majd 10 év múlva visszagondolsz hogy mit hittél akkoriban "nyomásnak" röhögni fogsz, de nagyon.


Másodszor, el kell engedni a szemét kajákat. Fehérjét egyél (sovány húsok, halak), szénhidrátot (rizs, krumpli, zabpehely), rostokat (zöldség, gyümölcs) és vitaminokat, erre van szükséged. A csokikát, a sütikét, a reggeli kakaót, a töltött káposztát meg a fasírtot felejtsd el.


Harmadszor, mozogni kell, anélkül zsírból nem tudsz fogyni. Aerob edzés, keress rá a neten, az a legtökéletesebb a zsírégetésre, a súlyzós edzéshez még fiatal vagy.


És még egyszer mondom, rendes kaja, nem ez a szemét. Sajnos ma már mindenki arra megy hogy milyen a kaja íze, azt hiszik az a jó kaja ami finom. Nem így van, az a jó kaja aminek jó a tápértéke. Az hogy ezen felül még finom is legyen azzal lehet játszani, de nem az az elsődleges szempont. Én például az előbb fogtam két konzerv tonhalat, lemostam róla a zsírt, beletettem egy turmixgépbe, dobtam rá pár fagyott brokkolit, 3 deci vizet meg egy kis lenmagolajat, összeturmixoltam és megittam. Undorító volt kinézetre meg ízre is, de garantálom hogy több volt benne a tápérték mint neked egy heti kajádban. Az evés nem élvezet (legalábbis napi szinten nem, egyszer-egyszer étteremben lehet) hanem szükséglet. Szükséglet ahhoz hogy egészségesek és erősek maradjunk, és a mai kaják nagyon nagy része sajnos ezt a szükségletet nem elégíti ki.

2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,az a kérdésem hogy Rubint Réka nem elég ha tornázom?
2013. ápr. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!