Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos a munkám miatt nem...

Sajnos a munkám miatt nem valósíthatom meg a diéták többségét. Azzal lehet fogyni ha pl 3-4 napig egy féle ételt fogyasztok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra pl, hogy 4 napig csak főtt durum tésztát enni (minden nélkül, magában) (persze kisebb mennyiségben). Mert úgy hallottam ha egyfélét eszünk, akkor könnyebb/gyorsabb az emésztés.
2013. ápr. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy több napig ugyanazt eszed, MIÈRT fogynál? Mert ugyanis ilyen nincs.


Ha fogyni akarsz, akkor fölösleges bármilyen diétát tartani, ugyanis azzal ESETLEG lefogysz, de életed végéig nem tarthatsz diétát, amikor meg abbahagyod, akkor AZONNAL elkezdesz hizni.


Sokkal okosabb, ha kiszámolod, hogy mennyi kalóriára van szükséged, és annak megfelelö mennyiségeket eszel, méghozzá úgy, hogy NEM HAGYSZ ki semmiféle élelmiszert, csak némelyikböl kevesebbet eszel, mint a másikakaból. Ehhez nem kell semmiféle különleges értend, a meglévö ételeket eszed, megfelelö mennyiségben.

2013. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3-4 napig csak tészta? Hát ez rettenetes... lehet, hogy az emésztés ettől gyors lesz, de a fogyásnak nem ez az alapja és a változatos étkezést nem lehet semmivel felváltani.

De ennyi erővel csinálhatnád a 90 napos diétát, az is hasonló, csak naponta váltakoznak az ehető dolgok. Pl. 1 nap fehérje, 2 nap keményítő és így tovább...

2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 viktorvarga válasza:
41%
az egyfajta étel evése az a legrosszabb amit tehetsz.megbetegszel.a zöldség gyümölcs evést ajánlom.mert igy az immun rendszerer se fog beoffolni.meg fogyhatsz is akár.emelett meg valami testmozgás..és királyleszel.
2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Pont tésztát? Ez az, amit az emberek jobb esetben kerülnek...

Én ideiglenesen sem szeretnék fehérje-, zsír- és lizinhiányt okozni a testemnek (a kisebb mennyiség miatt gondolom, hogy nem lenne elég még a fehérje se, nemhogy az összes esszenciális aminosav) és főleg keményítővel etetni. Igaz, én első nap kaparnám a falat zöldség és gyümölcs után. A Te testednek komolyan jólesne a tészta? Bár van, aki lead minden hedonizmust és egészségi megfontolást, ha fogyni akar... De nem ez a helyes hozzáállás, azt hiszem.

2013. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha a munkád mellett tésztát főzni ráérsz, akkor miért gond más - egészségesebb és hatékonyabb - étel elkészítése?
2013. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos a munkám miatt nem valósíthatom meg a diéták többségét."

Nem tudod meg valósítani, hogy ne egyél felesleges cukrokat, liszteket és tejet (opc.)? Nem tudod azt megtenni, hogy megfőzöl 2 tojást és össze vágsz hozzá egy kis nyers zöldséget salátának? Vagy 2-2 perc alatt megsütsz egy vékony csirkemell szeletet? De arra ráérsz, hogy 10-15 percig főzd a tésztát?

Ez nekem nagyon ellentmondásos.

2013. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdező arra gondolt hogy pl nem tudja munka mellett csinálni a különféle diétákat. ( pl 90 napos)

Nem is kell.

Amit meg írtál az hülyeség miért kínoznád magad hogy egy fajta kaját egyél napokig, főleg íz nélkül?De kevesebbet?

Szerintem az a legjobb ha mindenből eszel csak mértékkel és egy nap többször. Én ebben régen nem bíztam, kipróbáltam a hülyébbnél hülyébb diétákat de rá kellett jönnöm hogy csak ez segít. Nincsenek falásrohamaim, nem zabálok. Nem érzem a kényszert mert tudom hogy egy nap 5-6 x ehetek akár este 8 kor is.

Tehát amint írtad a kis mennyiséget akkor egyél kis mennyiségű normális ételt így nem kell feltétlen a kedvenc kajáról sem lemondani mert pl gyümölcsnap van. Érted már?

2013. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. (Bár többsége leszólás, és nem hasznos, de mindegy.) Irodában dolgozom, és eléggé stresszes, kevés időm van magamra. 6-7 körül érek haza, olyankor már általában fáradt, éhes vagyok, és így a diéták többsége nem kivitelezhető. (igen, gondolok itt pl a 90 naposra)
2013. ápr. 4. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!