Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciciről szeretnék fogyni ....

Ciciről szeretnék fogyni . Miképpen valósíthatom ezt meg?

Figyelt kérdés
Fiúként elég nagy melleim vannak... 179cm 79kg. a hasam meg a combom is elég nagy, de engem legjobban a melleim zavarnak. Kondi meg ezek nem érdekelnek... hogy néz ki egy dagad gyerek a kondi terembe a sok izomember közt ? :( szóval a konditermet kivéve valami ötlet nagyon érdekelni...
2009. jan. 27. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol te barkivel is????

Szerintem a tobbi izmos srac is izmoskent ment le gyurni???? Ugyan mar, azt sem tudtak, mi fan terem a konditerem. Egyszer el kell kezdeni.

Menjel le kondizni, es beszelj az edzovel. O latja milyen kondiban vagy, o fog neked a legjobb tanacsot adni, hidd el.

Mert hiaba irja le most neked mindenki a sokfele sportot, mindegyikre irhatod, hogy ugyanmar, hogy nez ki egy dagi gyerek az uszodaban, vagy a szaunaban, vagy futva, vagy biciklizve, vagy mit tudom en.

Es eleve ha nem vagy egy sportember, mindenhol ugyis csak lihegnel. Ugyhogy fel a fejjel, es irany a konditerem, par honap mulva hidd el lesz onbizalmad is mar, es majd mosolyogsz azokra, akiknek meg akkor izmuk sem lesz, mint neked!!!!!

Ne foglalkozz senkivel, szeresd magadat.

2009. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy dagadt, akkor sem ha van egy kis zsir. ehhez a magassághoz kell ez a súly. nekem legalábbis a cingár pasik egyáltalán nem jönnek be. egy férfi nézzen ki férfinek. komoly komplexust okozna nálam, ha egyméretű ruhát hordanánk a párommal. ha zavarnak a melleid próbálj otthon mellizmot erősiteni.
2009. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a paraméterekkel nyugi nem vagy kövér.

A te esetedben fontos, hogy ne csak erősítő, hanem kardió edzéseket is csinálj, amellyel zsírt csökkenthetsz. Szerezz be kézisúlyzókat, egy férfinek kb 2x10 kg-os kell. A neten rengeteg leírást találsz, hogy milyen gyakorlatok vannak külön mellre is.

Nem akarok találgatni, de sajnos van egy gynecomastia nevű betegség, amikoris egy férfinek a kelleténél több zsírszövet található a melliben. Sajnos ilyen esetben semmilyen edzés nem segít, műtéti beavatkozás kell, ahol a zsírszövetet eltávolítják.

Petranova

2009. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha... Hát műtétbe biztos nem fogok gondolkozni 16 évesen...

de igenis kövér vagyok nyugi... de mégis itthon hogy tudnék mellről fogyni ?

2009. jan. 28. 19:56
 5/6 anonim válasza:
100%
Nézz körül a neten, biztos vannak tök jó tornák. szerezz be súlyzót és a tuti tipp: FEKVŐTÁMASZ!! fix hogy leviszi a hájat :D
2009. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem vágom, én is 79kg vagy és 180cm de kicsit se látszok kövérnek és lapos a mellizmom és a hasam is. Nem lehet, hogy csak te látod magad kövérnek?
2009. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!