Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gxirsan es biztinsagosan le...

Gxirsan es biztinsagosan le tudnek fogyni?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok 170 cm heti ketszer masfel orat Thai boxolok. Nyarra lapos hasat szebb labakat szeretnek valami dieta vagyis hogy mit ehetek?(vega vagyok) vagy milyen edzest vsinaljak onalloan itthon(?)
2013. ápr. 2. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A Thai box mellé elsősorban a futást, másodsorban a biciklizést, úszást ajánlom. Ezek a legjobbak zsírégetésre. Plusz a Thai box is jobban fog menni, mert javul ezektől az állóképességet, a keringésed stb. Étkezés terén csak figyelj a kalóriákra. Ehhez ajánlom ezt az oldalt én ezt szoktam használni:


[link]


Ha vega vagy old meg, hogy fehérjedúsan étkezz, az izommegtartás miatt: bab,szója, tej, tojás. Ha a tej, tojás és a hal kizárt igyál fehérjeport.

2013. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!