Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális?!? :O

Ez normális?!? :O

Figyelt kérdés
16 éves 174 cm magas lány vagyok. Korábban 76 kiló voltam de lefogytam 65re. De még mindig kövérnek látom magam, sőt kövérebbnek, mint azelőtt. Rosszabbul érzem magam, mint amikor kövérebb voltam. Mindig azon agyalok, hogy még mennyit kellene fogynom....minig...és bármit eszem csak bűntudatom van még egy almától is.És ha nem tudok elmenni futni vagy mozogni, akkor még rosszabb és egész éjjel ezen gondolkodom. Mit csináljak? Nem tudom elfogadni magam, pedig már elég sokat fogytam.
2013. márc. 31. 12:18
 1/6 anonim válasza:
Tiszta ikrem vagy :OOOO
2013. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, ez egyáltalán nem normális. ez pszichés étkezési zavar. az ilyenekből lesznek a bulémiások (akik hánytatják magukat evés után mert bűntudatuk van) és az anorexiások... minnél hamarabb keres fel egy orvost vagy úgy jársz mint ő:


http://www.youtube.com/watch?v=sz-nPMTXduo

2013. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ebben a videóban a második lány.... :(
2013. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fent mutatott videóban csak egy lány szerepel. 16-20 éves korában és 36 évesen (vagy valahogy így, a videóban elmondják)
2013. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, rájöttem utána... :(
2013. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, hogy ez két nőről szól. Szóval durva akkor is..
2013. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!