Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit fogyjon?

Szerintetek mennyit fogyjon?

Figyelt kérdés

Már fogytam 18 kilót, de csak a hasamról nem akar lemenni és bőrfelesleg is maradt ott. 176 cm 58 kg

vékony már a lábam is csak a hasam nagy még mindig. Milyen gyakorlatokat végezzek? Nyárra szeretnék lapossabb,feszesebb hasat. Kép:


1. [link]


2.

[link]



2013. márc. 26. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi ..elirtam.

mennyit fogyjak***

2013. márc. 26. 15:05
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasizom gyakorlatok mélyítik a kockák közti barázdákat, így a kockák is előbb látszanak majd, de ehhez még elég soakt kell fogyni. És az is kérdés hogy szükséged van e erre, az ember arcszerkezete is egész más lesz olyan alacsony testzsír%nál. Keress egy aranyközéputat, netúl gyorsan adj még le egy 5-8 kilót és sztem az már igencsak a tűrhető kategóriába fog tartozni.

Egyébként gratula hozzá!

2013. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia:) eloszor is gratula a sok fogyasert,csak igy tovabb:)

ha szeretnel a hasadbol meg egy kicsit fogyni,vagy csak szimplan izmositanad,feszesitened,akkor tudok nehanyat ajanlani:)


1.Sima felules

2.fekudj le az agyra es a jobb labad emeld az egbe,tartsd meg 3mp-ig,aztan engedd lejjebb,de ne tedd le!ezt csinald meg 100x,aztan a masik labaddal is.(akar egyszerre is csinalhatod,mind ketto labaddal)

3.fogj egy 10kg-os sulyzot(en annyival csinaltam,de ha neked sok,akkor csereld 5kilosra)a jobbkezedbe,es dolj vele jobbra,majd vissza a kezdo pozicioba.ezt csinald meg napi 50x,aztan a masik oldalra is,masik kezedbe vedd a sulyzot.Ez a csipodre lesz nagyon jo,es a hasad joval izmosabb lesz tole:)

remelem segitettem:)

2013. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másik profilomról vagyok..

Köszönöm mindkettőtöknek. :)

Bevetek mindent a sikerért és betartom azokat amiket irtatok.

Köszi mégegyszer :D

2013. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!