Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire fogyókúrás ez a...

Mennyire fogyókúrás ez a recept? Sok kalória?

Figyelt kérdés

[link]


Suliba nem tudok nagyon mit vinni. Mert kenyeret egyáltalán nem akarok enni. Ebben kevesebb kalória van, mint a teljes kiörlésű barna kifliben?



2013. márc. 23. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez eléggé kalóriabomba kaja.

ha nem akarsz kenyeret enni, akkor vegyél paprikát(kápiát, vagy kaliforniait, mert úgy látom szereted az édes ízt :)), vágd félbe, és rakodj bele azt, amit szendvicsbe tennél (zöldség, sovány hús mittudom én).

kész a szendvics, kenyér nélkül :D

2013. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! Bár a zab szénhidrát, de lassú felszívódású és egészséges, és sokáig eltelít. Rumot viszont ne rakj bele. :)
2013. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ááá, az nem az én világom.

Épp ez a baj, hogy nem vagyok nagy zöldségpárti :/

Ma reggelire egy rozsoskorpás kiflit ettem ujhagymával, meg most ettem épp galuskatésztát borsóval, csak 5 kanálnyit kb.

Estére majd 17:40 kor eszek, egy natúr joghurtot zabbal.

Remélem fogyójurás.. most fogok Rubint Rékázni is :D

2013. márc. 23. 14:53
 4/13 A kérdező kommentje:
fogyókúrás*
2013. márc. 23. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha fogyni karsz, akkor felejsd el a zabkorpát, zabpelyhet, kiflit, galukát, minden ilyesmit!!

Semmi gabona, semmi lisztes, semmi krumpli, rizs, cukros. Ennyi a titok.

2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És mégis mi a szart egyek?

Suliba vigyek egy tányér salátát? Hülyének néznek, meg azon sem lehet élni -.-"

2013. márc. 23. 16:23
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi a fa.szért ne lehetne salátán élni? Emberek kenyéren és tejen élnek, a saláta ehhez képest királyi eledel tele tápanyagokkal, vitaminokkal..


Na mindegy, bocs a kirohanásért. A saláta jó kaja, csak tudni kell hogy kell enni. A sok leendő cukorbeteg és szívbeteg osztálytársad meg hülyének nézne, ha salátát ennél.. hát egyem a hájas kis pofájukat, ha hülyének néznek téged akkor én kedvesen elküldöm őket (így a távolból) az édes jó ribi anyukájukba, mert nekem kell majd dolgozó és adófizető emberként az egészségügyi költségeiket fedeznem. Mert ugye a gyógyszerek, az orvosok nem ingyenesek..


Újabb kirohanás, megint bocs :D

A zab süti nem kur.varossz, de keress keményítőszegény alapanyagot, meg mi ez a szójatej.. ugyan már. Azért vannak a paleo sütik, mert egész jó megoldások, nem néznek hülyének. Ugyan úgy xilittel szokták édesíteni őket, de nem zab az alapjuk. A zab egy fölösleges keményítőforrás, nem jobb ám mint a kenyér. Ha nagyon kell akkor paleo süti, de egyébként meg kellene tanulni zöldségeket és húsokat becsomagolni, és elővenni, megenni a szendvicsevők orra előtt. Nem fogják megérteni hogy te miért nem sza.rt eszel, de hát mégis mit vársz sok hülyétől? Úgyis lesz aki furán néz rád, BÁRMI miatt, szokj hozzá.

2013. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon lehet megérteni, hogy suliba esélytelen ilyet ennem!!

Olyan iskolába járok, ahol nem a tantermekben eszünk, nem ebédlőbe hanem kint a folyosón. A sulim nagy, és örülök ha eljutok a tantermemhez. Minden órán máshol vagyok, meg kell keresni, nincs időm enni. Az órák előtt egy két harapást tudok enni.

2013. márc. 24. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta őskori körülmények. Ha tényleg ilyen a helyzet, akkor nem lehet súlyproblémád, az ősembernek sem volt..


Magokat, húsokat, zöldségeket kapj be, 1-2 falatot óra előtt.

2013. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miértne lehetne súlyproblémám? Elmondanád?
2013. márc. 24. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!