Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha valakire...

Mit lehet tenni, ha valakire így rakódik a zsír? Fogyjak le még belőle?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron fogytam -9 kilót, most már súlyt tartok.Nem mondom magam dagadtnak, de zavar, hogyan megy a csípőmtől lefele a zsír, mint látható fenéknél, belső combnál előszeretettel rakódik le, és egy formátlan valami. Elkezdtem súlyzós edzéseket végezni rá, de nem tudom, elég lenne-e formálnom, vagy mellé a kalóriadeficites diétát visszahoznom, és ledobni még egy kis zsírt..


[link]


2013. márc. 16. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már alkati kérdés. Bármit teszel is, így fog maradni /a csípőd után beesik egy kissé/. Talán a zsírleszívás segítene, amitől pedig nagyon óvnálak. Ne!
2013. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda rakódik le nálad a zsír jobban, sajnos ezt a részét nem tudod szabályozni, hiába végzel rá súlyzós edzést, az csak az alatta lévő izmot növeli (diétás étrendnél nem).
2013. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell fogynod.

Nekem hasonló alkatom volt és a pilates + callanetics nagyon szépen átformálta. Csak ajánlani tudom. Neten is vannak videók.

2013. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy kezdj el bringázni
2013. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus, pont én is így nézek ki! :D
2013. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még kéne nekünk a diéta is, és persze izmosodni is.
2013. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Rosszabb fogadtatásra számítottam, de hasznosak voltak! Nekilátok akkor megint a diétának, és az edzésnek ezerrel...

Csak mivel fogytam sokat, megjelentek a rosszindulatú hangok, a ne fogyj többet, miért akarsz anorexiás lenni? kérdésekkel teli anyós, aki lángost eszik fánkkal, és ugyanígy szeret keresztbe tenni a párom is.) Meglátjuk, mennyire lehet ezen változtatni!

2013. márc. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!