Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 nap alatt lemegy 1 kg zsir?...

6 nap alatt lemegy 1 kg zsir? (lent)

Figyelt kérdés
egyszerűen mindig bűnözök, már rég le kellett volna adnom azt a pár kg-ot ami feljőtt. Ezért úgy gondoltam, hogy 6 nap fogyókúra és a 7. napon megeszek 1 tábla csokit, a többi étkezés diétás.
2013. márc. 16. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem is akarsz igazán fogyni. 1 tábla csoki az üdvösséged?
2013. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de szeretnék, mert undorodom magamtól. De légyszíves a kérdésemre válaszolj..
2013. márc. 16. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A válaszom: felejtsd el a csokit.

Gondolom, nem erre vártál:)

2013. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, hogy 7. napon bevágsz egy tábla csokit. Ha enni akarsz inkább egyél naponta 1-2 kockát, remélhetőleg délelőtt és azt a nap folyamán letudod adni. Vagy inkább 2 naponta, ha majd idővel már megtudod állni.
2013. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nem tudok megállni egy-két kockánál.:/ mert úgy vagyok, hogy még egy-még egy..
2013. márc. 16. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz megállni, akkor az a megoldás hogy ne egyél. Gonosznak hangzom most biztos, de én is diétáztam, diétázom jelenleg is, értem már el szép eredményeket, de a csoki nem szerepelt az étrendben. Imádom, régen minden nap ettem legalább egy szeletet, de ha el akarsz érni valamit, akkor mellőznöd kell. Néha lehet bűnözni, de akkor is max. két sor, nem egy tábla... sajnálom hogy ezt kell mondanom de így van, vagy elhatározod magad és leadod, vagy pedig mindig bűnhődsz és depressziós leszel tőle, evésbe fogsz menekülni. ha sehogy nem megy válaszd a 90 napos diétát, abban heti egyszer ehetsz csokit.
2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! akkor szerintem úgy csinálom, hogy minden 7. napon megeszek 1-2 csík csokit, vagy egy túrórudit, vagy egy szelet sütit ha van itthon.
2013. márc. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!