Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok nekem valami olyan...

Írnátok nekem valami olyan étrendet amitől 1 hónap alatt lemegy 5 kiló?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok 14 éves 59 kilós lány!szeretnék minél előbb 5 kilót fogyni!
2012. nov. 21. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha szeretnél egészségesebb lenni, akkor az nem megy egy hónap alatt, akkor sem, ha akármit mutat a mérleg. A mérleget dobd ki a kukába, egyél finomakat, élvezd, ne habzsolj, és mozogj a friss levegőn jólesően. Akkor minden okés lesz.
2012. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kés
2012. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdező: nem kell fogynod, max szálkásodnod és sokat sportolnod.

1. válaszoló - szerintem rohadtul nem elég, hogy egyél egészséges kajákat, járkálj a friss levegőn és dobd ki a mérleget. tudom, hogy itt mindenki az izomarányra megy rá, de a mérleg igenis jó közelítést ad. jó visszajelzés.

kérdező: baromira ne fogj, ha nem akarsz beteg lenni, bár úgyis hiába mondom, mert úgysem érdekel, és valószínűleg nem annyira komoly a kérdésed, mint azt te most gondolod.

2012. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző: A szálkásodás a testzsírszázalék csökkentését jelenti, tehát az is fogyás. 1 hónap alatt biztos, hogy nem megy le 5 kiló zsír. Izomból lemehet, de annak meg semmi értelme. Szálkásító étrend kell, body.builer.hu-n minden fent van. Heti max. 0,5 kg zsírt adhatsz le pontosan kiszámolt étrenddel és heti 4-5 aerob edzéssel.
2012. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Masnee3 válasza:
"Előszőr is tisztázzuk: a diéta nem testsúly, hanem zsírcsökkenés! Attól, hogy a mérleg pár koplalásos nap után kevesebbet mutat, még nem lettünk kevésbé zsírosabbak, inkább csak víz távozott belőlünk, esetleg az izmunk csökkent..." Folyt.köv: [link]
2012. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!