Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le?

Hogyan fogyhatok le?

Figyelt kérdés
20éves vagyok 174cm 60kg! Nem vagyok dagi csak itt ott vannak zsírraktárok rajtam ami amiat keletkezett mert egyszer egy hétig nem ettem semmit.azóta nem tudom hogy szabadulhatnèk meg ettõl?:( édesség nélkül élni nem tudok!napi egy tábla csoki mindig mgvan!járok futni és súlyzósedzés is van de nem fogyok!:(
2013. márc. 16. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene járni...
2013. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne egyél meg napi 1 tábla csokit.. egy táblát ossz fel egy hétre ..

egyél rendesen csak mozogj. annyi

2013. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy 25-30 évvel ezelőtt csak úgy számoltuk az ideális testsúlyt, hogy a magasságból vegyük el az egy métert, ami marad, az plusz-mínusz 5 % eltéréssel ideális.

Esetedben akkor 70-78 kg között van, lenne, ha te csak 60 kg vagy, akkor ez nem sok, "csupán" csak úgy érzed!!!


Ha csoki-evés-kényszer pedig valami pótcselekvési, vagy érzelmi-hiány-pótlási kényszerből ered.

Ezért írhatta az első hozzászóló, hogy menj pszichiáterhez!

2013. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, pszichológushoz.
2013. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a csoki, hanem a testképzavar miatt kellene elsősorban orvoshoz mennie
2013. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt!

Viszont azt írja a kérdező: édesség nélkül élni nem tudok!


Szóval ennek a gondolatnak a "kigyomlálásához" is szükség van a dokira!

2013. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó tudok élni nélküle csak borzasztóan kívánom!:/ nincs zavarom elég hájaska vagyok it ott.nem az hogy dagi csak másra vágyok.már azon gondolkodtam hogy valami szert kéne szedni az edzések mellé..hiába ettem 1hónqpig rendesen +mindennap kemény edzések semmit nem fogytam ezért is kesergek és kezdtem újra nagy csoki zabákba:/. Pl egy nutellat ket nap alatt megedzek.ha van 6tabla csokim azt is 2-3nap alatt elfogyasztom...
2013. márc. 18. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:

6 tábla csoki 2-3 nap alatt...!

Ez nem semmi! És még csodálkozol, van rajtad "itt-ott" némi oda nem kívánkozó?


Ha azt vesszük, hogy valójában aki fogyózik, az minimális kenyér, főtt és sült tészták, rizs, és hasonlókat egyen. Az édes-habos sütiket messzire kerülje!


És akkor ha hetente megeszik 1 egész tábla csokit, egyet és nem hatot, egy hét alatt és nem 2-3 nap alatt, akkor azzal is sokat árt a fogyókúrájának!

2013. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy rengeteget eszek:( undorito de hogy fogyhatnek le tenyleg??es eleg gyorsan?ha tudnek egy biztos modszert aminek van eredmenye is en trnyleg odafigyelnek:/
2013. márc. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!