Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális hogy mindenki azt...

Az normális hogy mindenki azt mondja hogy csont sovvány vagyok de én fogyni akarok, az ételektől undorodom és nem akakrok eni csak fogyni. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 33kg és 160cm
2013. márc. 16. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
De baj. Irány a doki!
2013. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anorexiának hívják, és szélsebesen húz orvoshoz, ha egészséges akarsz lenni.


Gyanítom, lány vagy - úgyhogy jobb, ha tudod, hogy a normális hormonális működéshez szükséges egészséges súly, sőt, zsír is, táplálék pedig végképp. Ha ezek nincsenek meg, akkor búcsút vehetsz attól, hogy "rendes" női kinézeted legyen. Hormonok nélkül nem lesz melled, nem lesz menstruációd, elfeledkezhetsz a gyerekről...


Szóval tényleg orvoshoz, ha normális életet akarsz, és nem átkozni magadat egy életen át.

2013. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagy baj, zavarod van az önképedben. Úgy érzed még mindig kövér vagy, holott csont sovány, ezt anorexiának hívják. Akár ki akármit is mond, és akármit is olvasol az interneten (sok buta lány támogatja ezt, és örvendeznek afelett hogy mit nem ettek ma) ez nagyon egészségtelen, halálhoz vezet. És a halált most nem ijesztgetésként mondom, mert hamarabb hal meg valaki akinek semmilyen tápanyagot nem kap meg a szervezete, mint akinek két emberre is elegendő zsírtömege van, mert az legalább eszik mindent. A betegségek nagyon hamar meg fognak támadni, ki fog hullani a hajad, a szerveidben elégtelenségek léphetnek fel. Én nem orvoshoz mennék a problémáddal most még, hanem inkább pszichiáterhez, aki rá tud mutatni arra, mi nálad a baj. Sürgősen kezdj el béres cseppet vagy valamilyen immunerősítőt szedni, ha pedig nem segít, további segítségre lesz szükséged, de mindenképpen orvosra.
2013. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te JÓ Isten, küld már egy képet légyszi magadról.
2013. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!