Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok most hirtelen? :S

Miért hízok most hirtelen? :S

Figyelt kérdés

még pár éve lefogytam kb 25 kg-t. Jelenleg 50 kg vagyok, néha változik ez 1-2 dekát, de többet nem.

Még a múlthét elején kissé többet ettem a kelleténél, de ilyen nap megesik minden hónapban, de akkor 2 napra rá visszaáll teljesen a súlyom, ráadásul nem volt olyan vészes az étrendem. Most meg napok óta diétára fogtam magam, tehát zöldségeket eszek vagy almát, nem eszek szénhidrátot és mégis napról napra hízok :OO

Most 53 kg vagyok... :/ tudom, hogy most ez 3 kg nem a világvége, de szerintem akkor is rossz, hogy naponta 0,5 kg-t hízok a semmitől.



2013. márc. 11. 13:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

persze, tudom, hogy próbáltok komolyan válaszolni :)) ennek örülök is és köszönöm. igazából tegnap már azért tettem fel a kérdést, mert már én is féltem, hogy valami hormonális problémám van, ha folytatódna, akkor biztos hogy elmegyek valami vizsgálatra, de ha ezzel a 3 kg-val elmentem volna orvoshoz, ott röhögtek volna körbe. lehet hogy tényleg van valami kis hormonális ingadozás, de nem tudom, hogy lehetséges e attól az 1 napi bűnözéstől.

mindenesetre most jó ideig fogok így enni. lehet hogy elhagyom az almát is vagy csak lecsökkentem a mennyiségét.

úgy sem árt egy ilyen zöldségkúra :DD

köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 12. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!