Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lehetséges, hogy 2 év után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy 2 év után hirtelen hízok 13 kg-ot a gyógyszertől?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem el a gyógyszer szedését, előtte nem voltak görcseim, viszont 2 év után észrevettem, hogy egyre sürübben (hónapról-hónapra) fáj a méhem mielőtt megjönne.

2 év után hirtelen, egyik hónapról a másikra feljött rám 13 kg... nem eszek többet, vagy mást, nem szoktam fogyókúrázni, csak a megszokott étrendemet ettem most is, nem mozgok kevesebbet. Csak a gyógyszertől lehet, hogy ilyen kevés idő alatt hirtelen meghíztam, vagy nem? (előszőr azt hittem, hogy terhes lettem, de hála nem...) Szörnyen nézek ki!

Szóval 2 év után kezdődött el, most már lassan 3 éve szedem. Abba kéne hagynom a szedést? Lehetséges ez?

(Amúgy 58 kg voltam és 71-re híztam) 19/N


2010. dec. 3. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah igen, és Yasminelle-t szedek.
2010. dec. 3. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Mivel nem ismerem az életed, mindent lehetésges...
2010. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csak a gyógyszertől lehet.
2010. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azóta nem voltam orvosnál, még nem kértem véleményt tőle, csak gondoltam mielőtt megyek (jövőhéten) megkérdelek titeket, hogy valakivel fordult-e már ez elő. (Ha igen, a gyógyszer abbahagyása után vissza állt-e a rendes testömege, és ha igen, mennyi idő után?)Életminőségem, mint testmozgásban, mint étrendben (mennyiségben, minőségben) nem változott!!! Egyáltalán nem iszok (akkor sem ittam). Cigizek, de ugyanannyit, mint akkor!

Kérlek még válaszoljatok!

2010. dec. 3. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fogd a gyógyszerre, a sok pacal és sonka tehet a dologról!:D
2010. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget... nagyban itt örül a fejem, hogy jött még egy válasz, erre... Na mindegy... :S
2010. dec. 3. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülye vagy, hogy nem voltál még dokinál. Már 5 kiló után el kellett volna menni, 13-at jóval nehezebb leadni (és lesz ez még 23 is, ha így folytatod), mint 5-öt.

Lehet ettől a tabitól, lehet hormonzavartól, lehet pajzsmirigy, lehet cukor, bármi lehet. Irány a doki. Látatlanban senki nem fogja tudni megmondani, te viszont tovább hízol.

2010. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!