Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok egy dekát sem?

Miért nem fogyok egy dekát sem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem épp egy fogyókúrás étrend,és ezúton kérek mindenkit,hogy nem oltást kérek,hogy ezzel nem megyek semmire..

A helyzet az,hogy nem eszem éppen diltás dolgokat,hanem amit szoktam/szeretek,de eabból igyekszem 1500 kcal alatt maradni..

(kiszámoltam több helyen is, s ennyi a keretem a heti 0,5 kg fogyáshoz) Nem vagyok valami elvarázsolt lányka,tudom hogy nem történik velem

csoda ilyen étkezéssel,viszont egy hónapja a mérleg nyelve meg sem mozdul,és kezdek kétségbe esni..:( A barátom azt mondja látszik,hogy fogytam,

de ezt sajna nem látom a mérlegen..:s pedig tényleg keveset eszem,mozgok mellette minden nap 1 órát(Rubint Réka dvd-ire aerobikozok)

De most akkor mi a probléma?


Reggeli- 1 vágott zsömle (210 kcal) + 2 szelet csirkemellsonka (40 kcal),vagy 10 dkg pizzás fornetti..(300 kcal)

1 energiaital (110 kcal) tudom,hogy nem szabadna,de nem iszom se üdíatőt,sem kávét,kell reggel hogy felébredjek,szerintem nem annyira befolyásolja ez a helyzetet.

Ebéd- Leves (300 kcal) vagy egy vágott zsömle felvágottal (300 kcal)

Délután-általában nem eszek,vagy 1 alma

Este-Általában nem eszem este

Hétvégén általában szombaton van egy nap,amikor amit megkívánok,azt meg is eszem..pl-ha megéhezek egy kis pizzára vagy csokira azt megeszem,de ez csak heti 1 nap!!

Tudom,hogy nem valami mintaétrend,de szerintem ez jóval benne van az 1500 kcal-ban,főleg,hogy mozgok naponta 1 órát,de nem létezik,hogy ha mozgok,és nem eszem sokat egy deka se menjen le!!!:(

Miért nem fogyok semmit sem,mi lehet az oka?? 165 cm/64 kg. 18/L


4hete kezdtem,fél kg ment le..


2013. márc. 10. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért!!

*diétás,de abból

2013. márc. 10. 16:00
 2/8 A kérdező kommentje:
*üdítőt..
2013. márc. 10. 16:01
 3/8 dieta ***** válasza:
Amit leírtál úgy tűnik mindent jól számoltál.A diétát nem is javasolnám arra akkor van szükség ha egészségi probléma indokolja.Akkor sem egészséges csak a két rossz közül a kevésbé rossz a jó megoldás.Tehát maradj meg a változatos étrendnél így minden szükséges tápanyagot megkap a szervezeted.Számold ősze egyszer a heti kalória menyiségét majd oszd el héttel .ha így is az 1500 körül vagy elfog indulni a fogyás .Én inkább atoll tartok az általad írtak alapján ,hogy gyorsabban is mint ideális lenne. Ezért figyeld a mérleget és Vigyáz lehetőleg ne haladja meg a heti fogyás a súlyod egy százalékát.Tudom ha nehezen indul a fogyás ilyenkor van minek örülni de azért nem árt ha a fogyókúra végéni lehet örülni és nem azon aggódni milyen jó volna bizonyos részleteket vissza csinálni.Úgy tűnik jól tájékozott vagy a témában mégis megemlíteném 1200 kalória alá akkor sem szabad csökkenteni a napi energia bevitelt ha ezzel hetente csak egy két dekát tudnál fogyni.Ilyenkor már csak az intenzívebb életmóddal szabad növelni a kalória deficitet.
2013. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a vágott zsömléidet, a pizzát, a csokoládét és egyéb rejtett rossz kalóriát még hét végén is.
2013. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nahát,köszönöm!:)

Végre egy értelmes válasz!

Megfogadom amit mondtál,erről a kalóriaszámlálásról,elosztva 7-el!(:

Nos én már a heti 10 dekának is örülnék,ott tartok lassan,de nem értem miért nem indul meg,két,három hónap elteltével sem indul meg?:(

2013. márc. 10. 18:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2...:)

Mindenhol azt olvastam,hogy heti egy nap kell,amikor jól lehet lakni,szerintem nincs ebben semmi rossz..úgy gondolom,hogy úgy,ahogy egy nap fogyókúra ugyanúgy nem csinál semmit,mint egy nap,amin megehetsz amit akarsz..:)

Egyébként..nem eszem se kenyeret,se csokit,se üdítőket nem iszom..:)

2013. márc. 10. 18:40
 7/8 sippara ***** válasza:
Ez úgy hülyeség, ahogy van. Pizzás fornettit, felvágottas zsömlét eszel, és e mellé heti egy napon még zabálsz is, méghozzá mindent, ami megtetszik. Komolyan úgy gondoltad, hogy bármennyit fogyni fogsz?
2013. márc. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden nap jól lakhatsz, csak nem mindegy, hogy mivel. A pékárú minden formáját ki kell iktatnod az étrendedből és egy hét után már eredményt látsz.

Fehérje (hal, hús), mindenféle zöldség és saláta bármilyen mennyiségben. Gyümölcs reggel, délelőtt.

2013. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!