Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok egy dekát...

Miért nem fogyok egy dekát sem? =/

Figyelt kérdés

Összeállítottam azt amit most csinálok és ha van benne hiba akkor lécci írjátok meg :(

Reggel: 7-8 ig reggelizek teljes kiörlésű kenyeret szalámival + ásványvíz.

Aztán indul a munka.

Ebédidő: Ugyanaz mint a reggeli mert nincs más választásom :S

Aztán hazamegyek olyan 2 körül és eszek gyümölcslevest vagy valami rizsát,esetleg krumplit.

Aztán elmegyek otthonról biciklizni olyan 12-13 km-t tekerek de nem bírok többet és hazatekerek.

(közben literszámra iszom a vizet)

Otthon eszek valami gyümölcsöt általában alma vagy banán és felülésezek.

5 után nem eszek már csak vizet iszok.

Ezt csinálom már egy ideje de semmi változás mi a baj ? :(


2011. júl. 14. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó, hogy sok vizet iszol, a teljes kiőrlésű kenyér is jó választás. Reggelire ehetnél valamilyen tojásételt, szerintem több fehérjére lenne szükséged.

Ha el van savasodva a szervezeted, akkor nehéz fogyni, de ezenkívül még ha candidád van az is. Én amiatt nem tudtam fogyni, a kettő együtt szokott járni (Candyda + savasodás).


Ha ennyi biciklizel, akkor lehet hogy az izmod fejlődött, és mivel az izom nehezebb, mint a háj, ezért lehet, hogy formásabb lettél, csak a mérleg nem mutatja ezt.

2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is ezt csináltam, és csak egy hónap múlva indult be a fogyás, neked is be fog majd ;)
2011. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:( Csak nem tudom.. Nem bírom ki h ne nézzem magam h fogytam e főleg fürdéskor..

És ha 1 hónapon át azt látom h nem fogytam semmit akkor feladom :(

Mégha akkor indul be a fogyás akkoris :(

Attól is félek h nem azért nem indul be a fogyás mert még nem csinálom 1 hónap óta hanem azért mert nem csinálok valamit jól :(

2011. júl. 14. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

1. mit adsz fel? ?? nem fogsz biciklizni?

2. 1. válaszoló, most megoldottad az éhhalál problémáját egész Afrika szerte! sőt a világon! csak kissé egészségtelenül elsavasodott test kell, és egy parazita mikróba és csókolom, öröm boldogság..

3. kérdező, igen, ha lehet, ez már a kur.vasz.ar kategóriába tartozik. az, hogy egész nap teljesértékű fehérjével lásd el a tested az tudom hogy luxus, nekem is az, de ha csak valami retek szalámira telik, azt ennéd egész nap. de mivel fontos lenne, akár néhanapján fogyaszthatnál csirkemellet (csirke más húst).. továbbá -> 5 után nem eszel? miért, vízüzemű vagy? persze hogy nem fogysz, vagy akár zsírosodsz, hisz a test éhezés helyzetben védekező módba kapcsol (raktározás).

egyébként mennyiségekről egy sort nem írtál, hogy mennyit eszel ezekből. mert lehet hogy reggel és ebédre megeszel 1-1 rúd pick téliszalámit, no akkor nem szóltam fehérjebevitelről.. ellenben ha eszel fél deka szalámit, aminek a fele zsír, akkor ennyi erővel növényeken is élhetnél egész nap, mert az nagyon kevés hús..

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát reggelire 2.5 dkg kenyér

Arra rá a szalámi kb 1 szelet kenyérre megy 4db x 3 12 db kis túrista.

Vízből meg minnél többet.

2011. júl. 14. 21:45
 6/7 bix ***** válasza:
mivel mennyiségek nincsenek pl ebédhez sem, így aczél válaszát annyival egészíteném ki hogy szerintem kevés vagy nem megfelelő intenzitású, így nem égetsz elég kalóriát. az 5 után nem evés meg eleve b@romság 1x órán keresztül koplal a szervezet, lassul az anyagcsere, nehezíti a fogyást és a későbbi súlytartást. szénhidrátot már ne, inkább fehérjét. sali, kis hús, ennyi. alvás közben is van emésztés... és nem árt ha reggelig kap valamit amin rágódhat
2011. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kor/nem/tömeg/magasság/kép?
2011. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!