Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó arány hogy...

Szerintetek ez jó arány hogy lassan 3 hónapja kondizok és 4-5cm-rel kevesebb lett a haskörméretem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L
2013. márc. 3. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés az edzés és a haskörméreted csökkenése között.
2013. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lényegesen több lett a napi kcal igényed, ami kcal deficithez vezetett, ha az étrended nem változott az edzés hatására. És mivel több lett az elhasznált kalória a bevittnél, így a fogyás is elindulhatott, aminek az eredményét a hasadon vetted észre.
2013. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azért mentem edzeni hogy a hasamból menjen le..na mindegy csak nem értem miért nincs összefüggés a kettő között.. de ha te érted akkor jó :D
2013. márc. 4. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért nincs összefüggés, mert én is edzem, és csodák csodájára nem tűnt még el a hasam.

A fogyás nem az edzésen múlik, hanem a táplálkozáson. Ha nem eszel nagyon rosszul, illetve fiatal vagy akkor előfordul, hogy egy kis plusz mozgással fogyni fogsz, de pár év múlva ez elmúlik, és ha nem normális ételeket eszel, akkor bármennyit edzel, hízni fogsz (mint minden ember).

2013. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!