Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó arány 14évesen a 172...

Jó arány 14évesen a 172 cm-hez az 58 kg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok! :)
2012. márc. 28. 16:56
 2/6 anonim válasza:

kiscsirke:


Te is tudod, hogy nagyon jó arány. Csak egy őszinte választ erre a kérdésre: Azért írtál, hogy istenítsenek, milyen jól nézhetsz ki?


172 cm-hez az ideális súly 72 kg.

Sőt szerintem így belegondolva elég kevés is ez az 58 kg. Modellnek elmehetsz vele, de ha nincs tervbe a modellkedés magadra kaphatnál 4-5 kg-ot!


Remélem segítettem!

2012. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem azért írtam,csak úgy érzem,h van mit leadnom. túl széles a csípőm.. :/
2012. márc. 28. 17:09
 4/6 anonim válasza:

kiscsirke:


Ne aggódj, nincs mit leadnod!

A széles csípőre egyértelmű a magyarázat: Nőiesedsz!

Többnyire ezt a pasik szexinek találják :)

És azt olvastam(bár nem akarok, hülyeséget mondani), hogy a széles csípő azt jelenti, hogy termékenyebb vagy, mint a többi nő.

Persze ez még 14 évesen nem fontos, de később örülni fogsz neki. Hidd el! ;)

2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát én ilyen magassággal 53-54 vagyok és még így se érzem jól magam a bőrömben... elvileg 63-68 az ideális ehhez, de meg is őrülnék, ha annyi lennék.

ha jól érzed magad, akkor jó vagy így. ha csontosnak érzed magad, jó vagy akár 8-10 kilóval nehezebben is. ha nagydarabnak érzed magad, akkor ledobhatsz néhány kilót, de eszedbe se jusson koplalni. maximum étkezz kicsit egészségesebben és sportolj amennyit tudsz. no meki, just bike :D


15/L

2012. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2012. márc. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!