Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó arány? Ugye nem...

Ez így jó arány? Ugye nem kell fogynom?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok és 47-48 kilós.. Ehhez 17 éves és lány... Szóval mit gondoltok?
2013. febr. 6. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak mert folyamatosan megkapom, hogy nagy seggem van a családomtól és elég rosszul esik, és kezdem elhinni.. Pedig kb. a legkisebb méretű ruhákat hordom a nőiben.. :(
2013. febr. 6. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy a segged az azt jelenti hogy ilyen a genetikai alkatod, ami magadhoz képest ilyen súly magasság arányokkal hellyel közel ilyen is marad, de még mielőtt továbbírnám a dolgot szerintem az adatok alapján kifejezetten vékony vagy, már-már gírhes, ezért szerintem csak csesztetés.


Viszont lehet javítani ezen, de ha tényleg így van akkor a tömegnövelés/szálkásítás dolognál az is előfordulhat hogy mire a farodból leadod a zsírt addigra a melled is eltűnik (ugyanis helyi zsírégetés nincs). Mondjuk nehezen hiszem el hogy hú de nagy segged lenne.

2013. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak ha sokat mondják az embernek, akkor már elhiszi.. Lehet hogy cseszegetés.. Vagy megszokás.. Régen tényleg nagy volt a fenekem.... De én magamnak nem tudom megítélni.. De futás tuti nem árthat..
2013. febr. 6. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az arányaidon akarsz változtatni nem a futást ajánlom, inkább növel meg a többi testrészedet, úgy hogy a feneked ne változzon, vagy legalábbis minimálisat.

tehát a felsőtestedet és a lábaidat erősítsd (súlyzós edzéssel). Mondjuk ennél az ehhez tartózó étrendet (tömegnövelést) is át kell nyálaznod, hogy miből mennyit, hányszor kell enned.

Viszont bizonyos gyakorlatoknál figyelj arra hogy a farizmodat ne érezd edzésnél, pl a guggolásnál erősen be tud dolgozni a farizom ezért ott fejlődni is fog, magyarul nő a segged, bár elkerülhető ez hogyha arra koncentrálsz hogy a lábfeszítőd dolgozzon.

2013. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, elfelejtetted linkelni a képet.
2013. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!