Fogynom kéne?

Figyelt kérdés
16 éves (lány) vagyok,162 cm és 52-54 kg.

2013. febr. 5. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha zsíros vagy, akkor igen, ha nem vagy zsíros, akkor nem. Két szám alapján nem tudjuk eldönteni.
2013. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
38-36-os nadrágot és s/xs méretű felsőket hordok
2013. febr. 5. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én 25 évesen hordok ekkora nadrágot és ekkora felsőt, szintén 162 magas vagyok és szerintem lenne honnan fogynom.
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tyű...Hát nem tudom, mekkora az a 36-38(hacsak nem a felkar kerületéről van szó), meg az S/XS-t sem. Esetleg egy kép?
2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es!


Segítek:


36 a legkisebb női méret. Ekvivalens az S-es mérettel, ami SMALL-t, azaz kicsit jelent.


Kb. 63 centis derék és 90 körüli csípő tartozik hozzá


Megvan a 90-60-90 -es ideál? Egy ilyen méretekkel rendelkező nő felülre a legtöbb márkából többnyire már 38-ast húz (ami M-esnek felel meg, ahol az M=Mediumot, azaz közepest jelent).


És innen akarnak fogyni!


Lányok!


A 32 (XXS), 34-es (XS) méret tiniméret!

2013. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is vagyok felnőtt!
2013. febr. 6. 06:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy mennyire vagy nőies.

Mennyire van melled, változott-e mostanság,

kiszélesedett-e a csípőd,

vagy még mindig szögletes tini vagy.


De a legtöbb lány 16 éves korára már nehezen öltözködik a pl. a H&M gyerekrészlegéről, mert pl. a nadrágok szára az ő magasságukhoz már testsúlyfelesleg nélkül is túl szűk, a derék pedig eláll, mert nem a női formákhoz igazítják, hanem a gyerekek szögletességéhez...


De ha rád nem is igaz 100 %-ban, a 25 éves kommentelőre, aki a legkisebb női méretről is fogyni akarna, IGEN.

2013. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én 54 kilósan 34-est nadrágot hordok, bár 10cm-vel magasabb vagyok.


Egyébként is akkor átlagosan neked s-es méreted van.. Ebből hová akarsz fogyni? :D


16 évesen elvileg nem szabadna fogyókúrázni.. ELVILEG. Persze a legtöbb tini mégis akar, hogy elég csinos legyen.. Mintha akárki is tudná hogy mit jelent "elég csinos"-nak lenni..


Szerintem nem kell fogynod, de alakot formálhatsz, ha nem vagy megelégedve magaddal..

Edzéssel, napi 3X vagy 5X étkezéssel és mondjuk annyi h 6 után nem eszel..

2013. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a leirtakbol az jott le, hogy aranyosan felul vekonyabb vagy, mint alul (lehet tevedek). Szerintem nem a fogyasra kell osszpontositani, hanem sportolj, es igyekezz egy aranyos testalkatot elerni (ha kell) es megtartani. Igy amire felnott leszel, nem hizol el, es egeszseges is maradsz.
2013. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Körte alkatból (arra jellemző az erősebb alsó rész) te ha megfeszülsz se csinálsz arányos alkatot,

kivéve, ha beállsz testépítőnek.


Normál intenzitású sporttal nem tudsz annyi izmot építeni a vállakra, hogy ellensúlyozza a széles csípőt.

A mellet se növelheted szilikon nélkül,

s a csípőből se faraghatsz le csontfűrész nélkül.


Helyi fogyás nincs, s a körte alkat akkor is erősebb lesz alul, ha csonttá fogy.


Ó és a felső-alsó különbségből is látszik, hogy a kérdező már felnőtt női formákkal rendelkezik.

Gyerekek között nincs körte alkat.

2013. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!