Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MOST TÖMEGELÉS VAGY SZÁLKÁSÍTÁS?

MOST TÖMEGELÉS VAGY SZÁLKÁSÍTÁS?

Figyelt kérdés
Üdv 95 kg vagyok jelenleg,78 ról kezdtem augusztustól a tömegelés, 105 ig szerettem volna felmmeni és onnan szálkásítani, de sajnos nagyon bezsírosodtam mivel ettem szemét kaját is. Kezdjem el inkább most a tömegelést? köszi

2013. márc. 1. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem pucold le magadat, és ha rám hallgatsz betartod az alábbi szabályt, ha eléred a 14% os testzsírt pucolsz magadon olyan 8-9% ig, utána újra tömegelés, persze ehhez végig tisztán kell kajálni, viszont mentálisan ad egy nagy löketet, hogy nem csak a strandfazonra nézel ki jól, hanem egész évben, ellentétben azokkal akik úgy néznek ki télen mint egy disznó, nyárra pedig vagy tisztán, vagy nem több-kevesebb(inkább kevesebb) sikerrel megpróbálják leszedni magukról a felesleget.Az pedig, hogy mit mutat a mérleg nem számít, a tükör, meg a fénykép adja meg a választ arra, hogy mennyire volt hatékony az adott időszak. Nekem is több mint 5 év kellett mire erre rájöttem.
2013. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi a tököm az a tömegelés?
2013. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!